У Полтаві підприємці протестучи проти карантину перекрили вулиці міста (фото)

Сьогодні, біля будівлі Полтавської облдержадміністрації підприємці, невдоволені закриттям непродовольчих ринків через карантинні обмеження, провели черговий мітинг, а згодом перекрили центральні вулиці обласного центру. Про це інформує “УНІАН”.

Участь у мітингу взяли понад сто підприємців.

За їхніми словами, через карантинні обмеження непродовольчі ринки зачинені, а поруч з ними продовжують роботу нелегальні торговці.

Крім того, людей обурює, що вони не отримають обіцяної грошової компенсації, оскільки вона передбачена підприємцям із регіонів, які увійшли до «червоної» зони, а Полтавщина досі перебуває в «помаранчевій».

Мітингувальники вимагали зустрічі з головою Полтавської ОДА Олегом Синєгубовим. Проте представник установи повідомив, що у чиновника важлива нарада і до них ніхто не вийде.

Тоді учасники мітингу вирішили перекрити центральні вулиці міста — вул. Сінну та в’їзд на вул. Зигіна. Вони вирішили пропускати лише автомобілі екстреної медичної допомоги.

У зв’язку з цим рух тролейбусів припинено, а маршрутні автобуси намагаються об’їхати місця перекриття доріг.

Нагадаємо, 30 березня, обласна комісія з питань ТЕБ та НС прийняла рішення з 3 до 17 квітня посилити карантинні обмеження на території Полтавської, Горішньоплавнівської, Миргородської, Лубенської та Гадяцької міських територіальних громад.

 

 

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.