Лікувалась вдома, бо не могла покинути дідуся: у Хмельницькому померла молода вчителька (фото)

У Хмельницькому померла молода вчителька англійської мови Тетяна Єжонкова від коронавірусу. Майже тиждень 28-річна жінка лікувалася вдома, проте їй ставало дедалі гірше. Потім вона близько тижня провела в лікарні, але не допомогли навіть уколи дорогими препаратами, гроші на які збирали її друзі. Про це йдеться у  матеріалі OBOZREVATEL.

Колектив школи №28 в Хмельницькому досі не може отямитися – їхньої улюблениці, викладачки англійської мови Тетянки більше немає. Після канікул вона так і не повернулася на роботу, а через кілька днів повідомили, що вона померла.

“Мені досі не віриться, що Тетяни Анатоліївни немає з нами. Мені весь час здається, що вона ось-ось з’явиться в шкільному коридорі, усміхнеться, і все буде як раніше”, – зітхає директор школи Андрій Андрійчук.

Так склалося, що Тетяна росла й виховувалася в дідуся з бабусею в Хмельницькому. Коли вона була маленькою, тато з мамою розлучилися і потім кожен з них створив свою сім’ю. А Таня продовжувала жити з бабусею і дідусем.

У неї є 20-річні сестри, які зараз навчаються у закладі вищої освіти на Львівщині.

“З ними Тетяна Анатоліївна завжди підтримувала тісні сестринські стосунки”, – каже директор.

Два роки тому бабусі не стало і Тетяна жила разом зі своїм дідусем, якому 77 років. У лютому в дідуся трапився інфаркт.

“Приблизно місяць тому дідусь переніс операцію на серці і за ним потрібно було доглядати. Тетяна Анатоліївна все несла на своїх плечах. Тоді вона і захворіла. Але вона не могла залишити дідуся без нагляду, тому лікувалася вдома. Були шкільні канікули, ми й не знали про це. Але їй ставало гірше, і зрештою вона потрапила в лікарню, її забрала швидка у важкому стані”, – каже директор.

Близька подруга Тетяни Ольга Маслянко говорить, що приблизно 22 березня вчителька почувалася погано.

“У неї підвищилась температура. Вона здала тест на коронавірус і він виявився позитивним. Якраз були канікули, вона все це переносила вдома, доглядала дідуся, сподівалася, що все в неї пройде. Але з кожним днем їй ставало дедалі гірше, і вже в п’ятницю, 26 березня, її забрала швидка допомога.

У суботу вона повідомила, що дихає в кисневій масці. Вона скаржилася, що важко дихати, їй було жарко, ймовірно, це підвищувалася температура. Її перевели на ШВЛ. А останнє її повідомлення я отримала в понеділок, 29 березня. Вона попросила сказати всім рідним і друзям, що вона всіх любить. На цьому наш зв’язок обірвався”, – каже Ольга.

Зараз дідусь Тетяни перебуває в лікарні, у нього теж коронавірус. Переносить він інфекцію порівняно легко, але лікарі спостерігають за ним. Чоловік був на похоронах внучки.

“Дідусь переживає смерть Тані як втрату рідної дитини, дуже важко”, – каже Ольга. Доглядати дідуся тепер будуть сестри Тетяни, він сам не залишиться.

 

 

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.