Львів придбав ще 190 кисневих концентраторів у компанії з Туреччини

До Львова прибуло 190 кисневих концентраторів для лікування кисневозалежних пацієнтів. Їх отримали 1-ша, 5-та і 8-ма міські лікарні, міська дитяча лікарня й лікарня Львівської залізниці.

Зокрема, як уточнили в міському управлінні охорони здоров’я, 5-та міська лікарня отримала 70 концентраторів, 1-ша міська лікарня – 30, 8-ма міська лікарня – 50, міська дитяча лікарня – 15, а ще 25 концентраторів передали лікарні Львівської залізниці.

Про це повідомила пресслужба ЛМР, пише Dailylviv.

Це 10-літрові кисневі концентратори. Їх, як і 200 попередніх, місто придбало для лікарень без посередників у турецької компанії «Elmaslar Imalat Tibbi Cihaz», яка виробляє медичне обладнання. Завдяки цьому на закупівлі 390 кисневих концентраторів (200 раніше і 190 тепер) вдалося зекономити близько 7 млн грн з бюджету міста.

Тепер у міських лікарнях Львова є понад 700 кисневих концентраторів та облаштовано 751 кисневу точку. Станом на сьогоднішній ранок у стаціонарах на лікуванні перебуває 1112 осіб, з них у 1041 підтверджено коронавірусну хворобу. За останню добу до медзакладів поступило 46 осіб, виписано – 3.

Про послаблення карантину наразі не йдеться, – мер Львова

110 нових антикоронавірусних щеплень на Львівщині за минулу добу

З понеділка інфікування коронавірусом на Львівщині збільшується

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.