На Львівщині стартував конкурс на підтримку регіонального кінематографа

Департамент комунікацій та внутрішньої політики ОДА оголошує конкурс на підтримку регіонального кінематографа, – про це повідомляють у їх пресслужбі.

Конкурс відбувається у межах Регіональної програми сприяння розвитку інформаційного простору та громадянського суспільства у Львівській області на 2021-2025 роки. Він має на меті популяризацію та розвиток регіонального кінематографа як пріоритетного напряму державної політики в гуманітарній сфері.

Переможцям надається дотація з обласного бюджету на створення кінопродукту.

Початок конкурсу – 5 квітня 2021 року. Конкурс триває 60 календарних днів з моменту його оголошення. Прийом заявок на участь у конкурсі здійснюється упродовж 30 календарних днів.

Для участі заявники мають подати такі документи:

– заяву на ім’я директора департаменту про участь у конкурсі у 2021 році у довільній формі;

– кошторис на створення кіно у довільній формі;

– сценарний план фільму у довільній формі;

аплікаційну форму;

– установчі документи учасника конкурсу.

До участі у конкурсі допускаються лише юридичні особи зареєстровані на теренах Львівської області у встановленому чинним законодавством України порядку, які здійснюють неприбуткову діяльність (громадські об‘єднання, спілки, благодійні організації тощо).

Для участі заявники подають документи за адресою: 79008, м. Львів, вул. Винниченка, 18, каб. 402, департамент комунікацій та внутрішньої політики Львівської обласної державної адміністрації.

Більш детальну інформацію про умови проведення конкурсу можна дізнатися за телефоном: (032) 261 27 75.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.