Степанов розповів, чому більшає кількість смертей від COVID

Міністр охорони здоров’я Максим Степанов заявляє, що в Україні кількість летальних випадків від коронавірусної хвороби COVID-19 зростає через британський і південноафриканський штами коронавірусу.

Про це Степанов розповів на ранковому брифінгу 6 квітня 

«Той штам вірусу, який знаходиться зараз в Україні – це і британський штам, і нами верифікований південноафриканський штам – вони більш агресивні. Зменшений інкубаційний період, змінена клінічна картина (в порівнянні з початковим вірусом – ред.). Ми бачимо ураження не тільки органів дихальної системи, а іншого: печінка, нирки, серцево-судинна, центральна нервова система. Це все дуже ускладнює процес лікування. 

Ви бачите по статистиці, що в нас збільшується кількість летальних випадків. Незважаючи на весь досвід наших лікарів, їхню самовіддану працю й боротьбу за життя кожного українця, Вони не боги. Тому дуже важливо, щоб ви не хворіли, шановні українці», – розповів Степанов.

Голова МОЗ закликав громадян дотримуватися рекомендацій епідеміологів та карантинних обмежень: уникати скупчення людей, користуватися масками й антисептиками. 

Міністр також закликав органи місцевого самоврядування та поліцію контролювати дотримання протиепідемічних заходів. 

Голова МОЗ наголосив, що лікарі за рік епідемії виснажилися. 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.