Бракує місця на кладовищах. У міськраді Львова оприлюднили статистику поховань

У Львівській міській раді зазначають, що збільшилась кількість смертей через ускладнення, спричинені пневмонією.

Кількість поховань на кладовищах Львова з початку року суттєво збільшилась, у порівнянні із аналогічним періодом 2020 року. Про це повідомляє пресслужба ЛМР.

«Якщо ми у 2020 році за день ховали 18-22 людей, то тепер, починаючи від грудня, січня, лютого, березня, ховаємо по 30-35 людей. Але треба також зважити, що кількість свідоцтв про поховання є більшою, бо людей також ховають і в селах біля Львова. Це є тільки статистика поховань, яка є в місті. Але навіть вона є невтішною», – каже заступниця міського голови з питань житлово-комунального господарства Ірина Маруняк.

Якщо порівнювати перший квартал минулого року і цього, то кількість поховань у місті збільшилась на 266 людей, додає Ірина Маруняк. Зокрема, у Львівській міській раді зазначають, що значно зросла кількість померлих від пневмоній.

Нині у Львові ховають лише на Голосківському цвинтарі. Ще на Рясному є відкрите кладовище, але де-факто місць бракує. На Сихівському і Янівському цвинтарях проводять лише допоховання.

Нагадаємо, у Львові є проблема із похованнями, місця на кладовищі залишилось щонайбільше на два роки. Депутати виділили землю для міського крематорію на території Голосківського цвинтаря. Місто оголошуватиме всеукраїнський архітектурний конкурс на будівлю. Виготовити проєктно-кошторисну документацію планують до кінця цього року.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.