Львівщина – на піку захворюваності на Covid-19. Коли очікувати стабілізації

Локдаун, кажуть медики, все ж позитивно впливає на ситуацію із захворюваністю на Covid-19.

Ситуація із коронавірусом на Львівщині досі залишається напруженою. За вчорашню добу підтвердили 1105 випадків захворювання на Covid-19. На стаціонарному лікуванні у лікарнях Львова та області перебуває 3 401 хворий. Про це під час брифінгу сьогодні, 6 квітня, розповів директор департаменту охорони здоров'я Львівської ОДА Орест Чемерис.

У реанімації перебуває 245 людей, з них на апаратах ШВЛ – 74 пацієнти.

Завантаженість ліжкової мережі становить 73,8%. Найбільш завантаженою є Львівська лікарня швидкої медичної допомоги, де зараз від коронавірусу лікується понад 520 людей. Серед районних – Новояворівська та Стрийська медзаклади. 91% ліжок (а це понад 4 200), що розгорнуті на Львівщині для лікування Covid-хворих, забезпечені киснем.

Читайте також: У ще двох лікарнях на Львівщині розгорнуть ліжка для пацієнтів з Сovid-19

А ось показники летальності на Львівщині навпаки знизилися, хоча кількість хворих у порівнянні з попереднім піком торік зросла майже вдвічі.

«Ми зараз перебуває на високих показниках захворюваності – можна сказати на піку. Про стабілізацію ще говорити рано. Але бачимо, що локдаун все ж позитивно впливає на кількість хворих. Якщо ще два тижні тому у стаціонари потрапляло до 700 людей за тиждень, то станом на минулу п’ятницю за сім днів кількість хворих збільшилася на 300 осіб. А багато хворих виявляємо тому, що багато тестуємо», – каже Орест Чемерис.

За його словами, штам вірусу, який зараз вирує, набагато складніший та контагіозніший, тому й вищим є шанс захворіти. Особливо це стосується молодих людей.

Щодо вакцинації, то на Лвьівщині щеплення отримало вже понад 16,5 тис. людей. Від сьогодні вакцинацію почнуть проводити серед священнослужителів.

Нагадаємо, що у разі погіршення ситуації з кількістю хворих на коронавірус у Львові можуть прийняти рішення про наступні обмеження. Йдеться про те, щоби закривати авіа- та залізничне сполучення з Львовом. Детальніше про це читайте у новині. 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.