На директорку одного з ліцеїв на Львівщині склали протокол через цькування учнів

Керівниця освітнього закладу Наталія Щербань казала, що не впустить дітей до ліцею, якщо вони не змінять свій зовнішній вигляд.

У Червоноградському райвідділі поліції склали адміністративний протокол на директорку Соснівського ліцею №2 Наталію Щербань за статтею 173-4 КУпАП «Булінг учасника освітнього процесу» через цькування учнів за зовнішній вигляд. Про це у коментарі Tvoemisto.tv повідомили у пресслужбі поліції Львівької області.

Зазначені порушення тягнуть за собою накладення штрафу від п’ятдесяти до ста неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або громадські роботи на строк від двадцяти до сорока годин.

Додамо, що напередодні у Фейсбук-групі «Наше містечко Соснівка» з’явився запис, де директорка Соснівського ліцею №2 некоректно висловлюється щодо зовнішнього вигляду учнів закладу, зокрема стосовно дірявих і спортивних штанів у хлопців. Дівчатам дорікала за те, що носять хустки. Також Наталія Щербань зазначала, що не впустить дітей до ліцею, якщо вони не змінять свій зовнішній вигляд.

Для довідки

Булінг – це агресивна поведінка однієї людини або групи людей стосовно іншої, що супроводжується постійним фізичним або психологічним впливом.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.