Збиткові комунальні підприємства обласної ради обіцяють ліквідувати

Непотрібні та збиткові обласні комунальні підприємства будуть ліквідовані. Про це заявив начальник управління майном спільної власності Львівської облради Сергій Івах, повідомляє пресслужба ЛОР.

За словами Сергія Іваха, більше половини комунальних підприємств Львівської облради вже недіючі.

«У Львівській обласній раді на сьогодні зареєстровано 184 комунальні підприємства, з яких – 96 недіючі, але вони є в реєстрах. На превеликий жаль, така кількість комунальних підприємств для обласної ради є тягарем. За останні два роки, на відміну від комунальних підприємств Львівської міської ради, статутні фонди обласних підприємств взагалі не поповнювались. Усі вони самодостатні установи, крім трьох. Ці підприємства будуть фінансуватись з бюджету цільово, кожен через окремі програми, у яких буде чітко прописано, на що будуть витрачатись кошти», – зазначив Сергій Івах.

За його словами, на сьогодні перед командою поставлено чіткі завдання, щоб розібратись з доцільністю та необхідністю функціонування такої кількості комунальних підприємств.

Як розповів Сергій Івах, одним із перших прикладів стане реорганізація «Галсільлісу», у структурі якого на сьогодні є 18 дочірних комунальних підприємств.

«Ми зменшимо їх до 9, і це рішення зекономить як мінімум 15 мільйонів гривень на операційних витратах адміністративного персоналу цих підприємств. Переконаний, якщо рухатись в такому напрямку, то незабаром комунальні підприємства будуть на зовсім іншому рівні – стануть прибутковими», – наголосив він.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.