Через часті ДТП на вулиці Княгині Ольги у Львові встановлять світлофор

Також світлофор мають встановити на вулиці Княгині Ольги поблизу вул. Шумського.

У Львівській міській раді погодили встановлення світлофору на вулиці Княгині Ольги, поблизу перехрестя з вулицею Бойчука. Таке рішення прийняли на засіданні комісії із безпеки дорожнього руху.

Читайте також: У Львові планують реорганізувати рух на найбільш проблемних перехрестях. Перелік

На цій ділянці часто трапляються ДТП. Останнє було 2 квітня, тоді людину збили на пішохідному переході, а очевидці зазначали, що автівка мчала з такою швидкістю, що тіло відкинуло на 10-15 метрів.

Встановити світлофор на пішохідному переході через вулицю Кн. Ольги планували під час реконструкції трамвайних колії. Утім, ремонт планують за рік-два. Тож ЛКП «Львівавтодор» доручили розробити проєктно-кошторисну документацію для встановлення світлофора й передбачити кошти на це у бюджеті розвитку.

Світлофор мають встановити до вересня 2021 року.

Додамо, що ще торік у Львівській міській раді погодили встановлення світлофору на вулиці Княгині Ольги поблизу вулиці Шумського. Через відсутність фінансування встановлення переносили. Сьогодні ж на засіданні КБДР заступниця міського голови Львова з питань ЖКГ Ірина Маруняк запевнила, що кошти на встановлення світлофору поблизу вулиці Шумського є. На це заклали 1 мільйон гривень. 

У патрульній поліції Львова Тvoemisto.tv повідомили, що за три місяці цього року на вул. Княгині Ольги загалом сталось 26 ДТП.

Вікторія Савіцька

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.