На Львівщині від коронавірусу вже вакцинували понад 17 тисяч людей

Станом 7 квітня, у Львівській області провакцинували 17 тисяч 873 людей. За темпами вакцинації Львівщину випереджає лише Дніпропетровська область та Київ. Про це розповів координатор вакцинації у Львівській області Олег Когут, пише “Варта1”.

Зараз у місті 47 пунктів щеплення проти коронавірусу.

“Ми активно розширюємо можливості вакцинації, залучаємо стаціонарні тимчасові пункти щеплення і мобільні бригади. Лише за вчорашній день (6 квітня — ред.) ми зробили майже 1350 вакцинацій”, — каже Олег Когут.

Під час другого етапу вакцинують медиків та людей, старших за 80 років. Вони отримують щеплення препаратом “AstraZeneca” (“Covishield”). Втім, кількість літніх людей, які хочуть зробити щеплення, залишається критично малою.

Наразі другу дозу вакцини на Львівщині ще ніхто не отримав. За рекомендаціями її потрібно вводити на 90 день після вакцинації. Таким чином, старт щеплень другою вакциною відбудеться не раніше 25 травня.

Зараз тривають підготовчі роботи до третього етапу вакцинації. Щеплення робитимуть літнім людям (65–79 років), вчителям та працівникам силових структур. Для того, щоб записатися у чергу, необхідно повідомити про намір керівництво на роботі або ж звернутися до сімейного лікаря.

 

 

 

Tags: #коронавірус

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.