Посилений карантин у Львові продовжили до 19 квітня

На основі моніторингу епідситуації комісія 13 квітня прийме рішення про можливість роботи літніх терас, непродовольчих ринків та відвідування початкової школи.

Посилений карантин у Львові продовжили до 19 квітня. Про це повідомив міський голова Львова Андрій Садовий сьогодні, 8 квітня, під час стріму Tvoemisto.tv, відповідно до рішення комісії з надзвичайних ситуацій.

«Показники ростуть, тому ми продовжуємо карантин до 19 квітня. На основі моніторингів віднині і до 12 числа будемо розглядати питання стосовно 1-4 класів, якщо вийдемо на якесь плато. Дуже турбує всіх питання літніх майданчиків і промислових ринків. Сьогодні ми не можемо прийняти рішення дозволити їм працювати», – каже він.

Наступного тижня у вівторок, 13 квітня, приймуть фінальне рішення. Водночас, за словами міського голови, карантин, який вже триває майже місяць у Львові, дав свій ефект і сповільнився ріст захворювання.

Нагадаємо, що дитячі садочки у Львові працюють у режимі чергових груп для дітей, батьки яких працюють. Громадський транспорт – у режимі спецперевезень, а безкоштовний проїзд для всіх пільгових категорій призупинили. 

Магазини непродовольчої групи та будівельних товарів працюють лише навинос та за попереднім замовленням. Непродовольчі ринки, а також змішані ринки (продовольчої та непродовольчої групи товарів), мають бути зачинені.

Ольга Коваль

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *