У Львові ковідні ліжка для хворих заповнені на 69%

На ранок, 8 квітня, у міських лікарнях Львова 69% ліжок зайнято хворими на коронавірус. Такі дані оприлюднили на сайті Львівської міської ради.  Відповідно до загальної кількості передбачених  ліжок для хворих, цей показник є досить високим.

«Кількість хворих з важким перебігом хвороби, які потребують госпіталізації у медичні заклади, не зменшується. Тому ми наполегливо просимо усіх не легковажити здоров’ям і дотримуватись карантинних обмежень, берегти своє життя і життя своїх близьких», – наголосила керівниця міського управління охорони здоров’я Леся Кобецька.

Так, у міських медичних закладах, які приймають хворих на коронавірус, облаштували 1616 ліжок. Станом на сьогоднішній ранок, 8 квітня, на лікуванні перебувають 1115 пацієнтів (з них у 1066 підтверджено коронавірусну хворобу, 66 – в реанімації, 32 під’єднано до штучної вентиляції легень). Тож наразі вільним залишається 501 ліжко.

До слова, за останню добу до лікарень по місту госпіталізували 91 особу, виписали – 70.

Зазначимо, зараз тривають роботи над розгортанням додаткових ліжок у медичних закладах. Зокрема, найближчим часом планують розгорнути ще близько тисячі резервних ліжок.

 

 

 

 

Tags: #коронавірус

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.