У Львові театрали пропонують назвати одну з вулиць на честь Богдана Ступки

Колектив Національного академічного українського драматичного театру імені Марії Заньковецької у Львові звернувся до Львівської міської ради із проханням підтримати їхню ініціативу та назвати одну із вулиць Львова на честь Богдана Ступки. Про це розповіли у театрі, передає “Тvoemisto.tv”.

Відповідного листа колектив театру підготував та подав на розгляд до Львівської міськради. Як варіант, колектив пропонує переназвати вулицю Технічну у Львові, що у центрі міста.

«Богдан Ступка — один із найвидатніших акторів нашого часу, зіграв безліч незабутніх ролей у театрі та кіно, своєю творчістю доносив українську культуру до всіх куточків світу. Цьогоріч відомому актору виповнилося б 80 років і у такий спосіб хочемо вшанувати пам’ять Богдана Ступки», — зазначили у театрі.

Довідково. Богдан Ступка — український актор театру і кіно, лауреат Шевченківської премії, Герой України (2011). За своє життя зіграв понад 100 ролей у кіно.

Початок творчої діяльності Богдан Ступка був тісно пов’язаний саме зі Львовом. Тут він закінчив акторську студію при Львівському академічному драматичному театрі імені Марії Заньковецької, де і пропрацював понад 17 років.

У 2012 році Богдан Ступка помер після тривалої хвороби на 71 році життя.

 

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.