Відспівують щодня: на львівських цвинтарях стрімко збільшується кількість поховань

З початку 2021 року на кладовищах Львова суттєво збільшилась кількість поховань. Про це повідомили у Львівському комунальному підприємстві «Виробничо-реставраційний комбінат обрядовий послуг».

Не забудьте підписатися на канал Vgorode.ua в Telegram.

Як йдеться у повідомленні, якщо минулого року у період із січня по березень було поховано 15 людей, що померли від пневмонії, то цього року ця кількість зросла до 70. Також на львівських кладовищах з початку року вже поховано 166 людей, що померли через коронавірус.

«Ми маємо на сьогодні цифри, які вражають у негативному сенсі, тому що кількість поховань у нас значно збільшилась і від пневмонії, і від COVID-19, і загальна кількість поховань є набагато більшою. Я б хотіла сказати, що якщо ми у 2020 році за день ховали 18-22 людей, то тепер, починаючи від грудня, січня, лютого, березня, ми ховаємо по 30-35 людей. Але треба також зважити, що, я думаю, кількість свідоцтв про поховання є більшою, тому що людей також ховають і в селах, які є біля міста Львова. Тому це є тільки статистика поховань, яка є в місті. Але навіть вона є невтішною, – зазначила заступниця міського голови з питань житлово-комунального господарства Ірина Маруняк.

За її словами, якщо порівнювати перший квартал минулого року і цього, то кількість поховань у Львові збільшилась на 266 людей. 

“Поховання померлих від пневмонії, у порівнянні із минулим роком, збільшилось на 55 людей: було 15 осіб у першому кварталі 2020 року, натомість у 2021 році – 70. До того ж, хворих на COVID-19 у 2021 році є похованих 166 людей, а у 2020 році за перший квартал не було жодної людини, яку ми ховали, яка померла від коронавірусу», – розповіла Ірина Маруняк.

Нагадаємо, що 6 квітня на Львівщині померла 21 людина, у якої було лабораторно підтверджено коронавірус. 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.