Запроваджено річні тарифи на природний газ з 1 травня

7 квітня відбулося засідання Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (далі-НКРЕКП), на якому затвердили постанову, що передбачає запровадження дії річних тарифів на природний газ з 1 травня.

Про це повідомив директор департаменту паливно-енергетичного комплексу та енергозбереження облдержадміністрації Богдан Кейван, інформує пресслужба ЛОДА, пише Dailylviv.

Річний тариф діятиме з 1 травня 2021 року до 30 квітня 2022 року. Усі постачальники, які постачають газ для населення або мають такий намір, зобов’язані у період до 25 квітня 2021 року довести до відома побутових споживачів інформацію про ціни, що діятимуть протягом цього періоду.

У період дії річного контракту ціну можна буде змінювати лише у бік зменшення. Збільшувати ціну у порівнянні з тією, яка буде встановлена станом на 25 квітня поточного року, буде неможливо.

Разом з тим, у НКРЕКП зазначили, що постачальники природного газу матимуть можливість пропонувати інші пропозиції для споживання побутовим споживачам, що підвищить можливості для розвитку конкуренції на роздрібному ринку природного газу.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *