Більше часу на ПЛР-тест. Уряд знову змінив умови перетину кордону

Ці норми найближчим часом будуть направлені в підрозділи ДПСУ для виконання.

Уряд змінив умови перетину кордону України для деяких категорій мандрівників: відтепер від обов’язкової самоізоляції звільняють українців, які мають на руках негативний ПЛР-тест на коронавірус, зроблений не раніше, ніж за 72, а не за 48 годин. Про це повідомляє УП з посиланням на коментар речника Державної прикордонної служби Андрія Демченка.

«Сьогодні були опубліковані чергові зміни, які уряд вніс до постанови №1236, що регламентує карантинні обмеження, зокрема, які стосуються державного кордону України. Ці норми найближчим часом будуть направлені в підрозділи ДПСУ для виконання», – каже він.

Головна новація у тому, що для громадян України, які повертаються з-за кордону, раніше ПЛР-тестування їм необхідно було проводити за 48 годин до поїздки, тепер (як і іноземцям) – за 72 години.

Серед інших змін також те, що дітям-іноземцям та особам без громадянства, які не досягли 12 років, при перетині кордону на в’їзд не потрібно мати негативний ПЛР-тест. Іноземці та особи без громадянства, які постійно проживають на території України, при перетині державного кордону України відтепер мають йти на самоізоляцію із встановленням додатку «Вдома» (раніше в’їжджали без умов).

Нагадаємо, що 22 березня Кабінет міністрів запровадив обов’язкову наявність негативного ПЛР-тесту на коронавірус, зробленого не раніше, ніж за 72 години, для  іноземців при в’їзді в Україну.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.