16 санаторіїв Львівщини приймають постковідних пацієнтів

Львівська ОДА скерувала листи до обласних державних адміністрацій інших регіонів України із закликом скеровувати своїх мешканців у санаторно-курортні заклади Львівщини на оздоровлення, насамперед після COVID-19. Адже цією недугою хворіли понад 1,8 мільйона українців.

Про це інформує пресслужба ЛОДА, пише dailylviv.

Голова Львівської ОДА Максим Козицький зауважує, що відповідні спеціальні постковідні програми реабілітації, оздоровлення, впровадили у себе загалом вже 16 санаторно-курортних закладів Львівщини.

«Кількість тих, хто впроваджує у себе такі програми, постійно зростає, – наголошує Максим Козицький. – Запрошуємо приїжджати до санаторіїв для реабілітації й після інших захворювань, оперативних втручань, а також просто для підтримки власного здоров’я – особливо, якщо ви ще не бували в наших краях. Також на Львівщині можна поєднати оздоровлення із пізнавальними екскурсіями».

Загалом для оздоровлення у Моршині, Трускавці й Східниці є можливість розмістити більш як 25 тис осіб. У цих населених пунктах працює 114 санаторно-курортних закладів. Значними є природні можливості, на яких базуються санаторії та курорти – 200 мінеральних джерел із водою 7 типів.

Важливою ланкою в оздоровленні чи реабілітації є медики-спеціалісти, які можуть підібрати профіль для кожного індивідуально. Адже потреби оздоровлення після COVID-19 бувають дуже різними. Різні санаторії мають різні спеціалізації – зазвичай це відновлення після перенесених різного роду операцій, захворюваннях легень, ускладненій вагітності, цукровому діабеті, розладах, пов’язаних зі споживанням їжі, неорганічних розладах сну.

Перелік усіх санаторно-курортних закладів, де можна оздоровитись після коронавірусу можна переглянути за посиланням.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *