Для абітурієнтів, які складатимуть ЗНО, зробили відеороз’яснення. Де дивитись

Переглянути 43 відеороз’яснення завдань пробного ЗНО можна на платформі iLearn.

Щоб допомогти майбутнім абітурієнтам у підготовці до основної сесії ЗНО у 2021 році, Український центр якості освіти та Громадська спілка «Освіторія» за підтримки фонду «Відродження» відзняли навчальні відеороз’яснення завдань пробного ЗНО 2021, повідомляє Освіторія.

Починаючи сьогодні, 11 квітня, на навчальній платформі iLearn можна буде переглянути 43 офіційні деталізовані і ґрунтовні навчальні ролики-роз’яснення завдань сертифікаційних робіт пробного ЗНО 2021 з 13 предметів та тренувальні завдання до них.

Матеріали допоможуть усім учням безкоштовно й ефективно підготуватися до основної сесії ЗНО 2021, а також детально ознайомитися з нововведеннями в сертифікаційних роботах. Адже у 2021 році оновлено зміст і формат сертифікаційних робіт з української мови, української мови і літератури та математики.

Читайте також: Хто та як складатиме обов’язкове ЗНО з математики у 2021 році. Роз’яснення

Щоб переглянути офіційні роз’яснення експертів та безкоштовно підготуватися до ЗНО 2021, варто зареєструватися.  

Нагадаємо, учора, 10 квітня, у більшості областей України відбулося пробне ЗНО. Кожен зареєстрований учасник зміг скласти тест з одного навчального предмета з переліку: українська мова, українська мова і література, історія України, математика, біологія, географія, фізика, хімія, англійська, іспанська, німецька, французька мови. Результати пробного тестування з’являться 16 квітня. 11-14 квітня на інформаційних сторінках учасників розмістять усі зошити пробного тестування, завдання з яких можна розв’язати самостійно.

Основна сесія зовнішнього незалежного оцінювання почнеться 21 травня тестуванням з хімії і завершиться 15 червня тестуванням з географії. Детальніше читайте за посиланням. 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *