Львівський кардіоцентр та ще два медзаклади області прийматимуть Covid-хворих

У трьох закладах з’явиться більше 250 ліжкомісць для хворих на коронавірус.

На Львівщині до переліку закладів, залучених у боротьбі з Covid-19, внесли ще три медзаклади. Після контрактування із Національною службою здоров'я України у них передбачили відкрити 260 ліжкомісць. Про це Тvoemisto.tv повідомили у департаменті охорони здоров’я Львівської ОДА.

Зокрема, до переліку закладів, де будуть надавати допомогу хворим із коронавірусом, внесли Львівський обласний кардіологічний центр, де на базі одного з корпусів розпочне роботу Covid-відділення, Золочівську центральну районну та Сколівську центральну лікарні.

У Львівському кардіоцентрі хочуть розгорнути 100 ліжкомісць, а у Золочівській та Сколівській – по 80 ліжок. Як пояснили у департаменті охорони здоров’я, їх зможуть відкрити відразу після контракту з НСЗУ. Коли саме – наразі не відомо.

Станом на кінець минулого тижня, ліжкова мережа у медзакладах області включає 4 605 ліжок. Більшість цих ліжок, а саме 4200, забезпечені киснем для респіраторної підтримки хворих на коронавірус.

Нагадаємо, посилений карантин у Львові продовжили до 19 квітня. Оперативний штаб Міністерства охорони здоров’я України з вакцинокерованих інфекцій затвердив план імунізації населення від Covid-19. Як він виглядає, можна переглянути за посиланням.

Ольга Шведа

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *