Ляшко розповів про можливі обмеження, які діятимуть на Великдень

Духовенство напевно буде просити пом’якшити карантинні обмеження на Великдень, вважає головний санлікар Віктор Ляшко. Закривати храми на церковне свято поки не планують, пише з посиланням на слова топ-чиновника МОЗ РБК-Україна.

Ляшко заявив, що керівництво охорони здоров’я хоче, “щоб хтось був в храмі, але з дотриманням усіх обмежень, а хтось повинен залишитися зовні”.

“Плюс можливий формат Пасхи онлайн, який був в минулому році”, – уточнив він.

Головний санітарний лікар каже, що зараз потрібен компроміс влади та духовенства: “У нас (вже) діють обмеження – одна людина на певну кількість квадратних метрів, і спробуйте когось не пустити на Великдень до храму. Питання в тому, як це правильно все організувати “.

За прогнозом Ляшко, до травневих свят в Україні буде подальше зниження захворюваності коронавірусів. Однак, застерігає він, неконтрольовані масові гуляння і велика кількість контактів можуть очікуваний спад заражень перевести в нове зростання.

Яким буде формат роботи храмів на Великдень, Ляшко обіцяє озвучити протягом тижня: зараз йдуть переговори з релігійними організаціями та їхніми лідерами. Головний санлікар вважає, що це буде “важкий діалог”.

 

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.