20-річний водій з ознаками наркотичного сп’яніння втікав від поліції, на ходу змінюючи номери авто

Автомобілю вдалося зникнути з поля зору і вже за мить поліцейським на зустріч виїхав ідентичний позашляховик, тільки з іншими номерними знаками.

Уночі 11 квітня львівські патрульні отримали орієнтування, що з вулиці Джорджа Вашингтона на вулицю Зелену їде на великій швидкості автомобіль Toyota Land Cruiser, порушуючи ПДР. Більше того, номерні знаки не належать цьому транспортному засобу. На перехресті вулиць Зелена – Липова Алея екіпаж побачив автомобіль і почав переслідувати.

Водій ігнорував усі вказівки про зупинку і лише збільшував швидкість. Йому вдалося зникнути з поля зору і вже за мить поліцейським назустріч виїхав ідентичний позашляховик, тільки з іншими номерними знаками. Поліцейські зупинили його. Як повідомляє пресслужба патрульної поліції Львівської області, за кермом був 20-річний молодий чоловік з ознаками наркотичного сп'яніння, однак від перевірки у медичному закладі він відмовився.

В авто був спеціальний пристрій заміни номерних знаків і порушник ним скористався, аби уникнути відповідальності. Також під вітровим склом вони побачили світлові прилади (проблискові маячки), а на даху – антени (глушилки зв'язку).

Як повідомляють у Pitbull Lviv, за кермом був Віктор Колесниченко, якого вже неодноразово затримували через їзду без номерних знаків або ж незареєстрованими номерами, використання проблискових маячків тощо. Хлопцеві ж завжди вдавалось уникати відповідальності.

Порушник отримав 6 адмінматеріалів від патрульних: протоколи за ч. 7 ст. 121 (Повторне протягом року керування водієм транспортним засобом з номерним знаком, що не належить цьому засобу), за ст. 122-2 (Невиконання водіями вимог про зупинку), за ч. 1 ст. 130 (Керування транспортним засобом в стані сп'яніння) та за ст. 122-5 (Порушення вимог законодавства щодо встановлення і використання спеціальних світлових сигнальних пристроїв) КУпАП, а також винесли дві постанови за ч. 1 ст. 126 (Керування транспортним засобом особою, яка не пред’явила посвідчення водія та реєстраційний документ на транспортний засіб) КУпАП.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.