У Львові триває відновлення озера на вулиці Панча

У Львові тривають роботи з відновлення озера вул. Панча. Наразі вже завершились бетонні роботи та облаштування свердловини, задля альтернативного наповнення озера, а відтак продовжують облаштування дна.

Про це повідомляють у пресслужбі мерії.

«Роботи тривають, зокрема, з облаштування дна. Самі бетонні роботи вже завершені, є свердловина. Зараз ми чекаємо на спеціальне обладнання, зокрема спеціальну плівку, для того, аби покрити дно і берег. Наразі все іде за планом.

Повністю проект плануємо завершити до кінця наступного року, згідно з угодою. Загалом, все залежатиме від того, як будуть надходити оплати. Але угода є на 2021-2022 роки. Вартість проекту 24 млн грн», – зазначила Надія Банах, голова Шевченківської РА.

Довідка

Озеро на вул. Панча є штучною водоймою, що виникла у 50−80-х роках минулого століття, як результат меліоративної водовідвідної системи, що була першим кроком для підготовки території під забудову житлового масиву з багатоповерховими будинками. Озеро живиться від ґрунтових та дощових вод та позбавлена природного стоку з водозбірного басейну внаслідок каналізування Клепарівського потоку у 50−80-х роках. Подальший антропогенний вплив під час забудови наприкінці 90-х років призвід до маловоддя озера, а в жаркі періоди року до повного обміління.

Зважаючи на те, що екосистема флори і фауни, а також природна водойма на території ділянки становлять ландшафтну цінність для Львова проектом також передбачено благоустрій території довкола водойми.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.