За 6 місяців НАЗК перевірить декларації всіх посадовців: у першій сотні – Зеленський, Шмигаль і Панечко з Рави-Руської

Національне агентство з питань запобігання корупції (НАЗК) розпочало повну перевірку ще 98 декларацій публічних службовців. Отже, станом на 12 квітня в повній перевірці НАЗК уже 375 декларацій посадовців.

Більшість із цих декларацій НАЗК узяло в перевірку, оскільки у 2020 році завершити таку перевірку було неможливо через Рішення Конституційного Суду України. Про це повідомило НАЗК, пише  Dailylviv.

Повна перевірка декларацій відбувається за чітким Порядком, зареєстрованим у Міністерстві юстиції.

Наразі підставою для повної перевірки може стати:

  1. висока посада (за Порядком черговості). При цьому, перевіряються всі особи, які обіймали такі посади у 2020 році;
  2. заява від громадян або ЗМІ про можливі недостовірні відомості в декларації посадовця.

На проведення повної перевірки декларацій передбачено до 120 календарних днів. За наявності підстав її може бути продовжено, але не більше ніж на 60 календарних днів.

Загалом посадовці подали майже 792 тисячі декларацій. НАЗК перевірятиме всі декларації автоматично завдяки системі логічного та арифметичного контролю (ЛАК). Комп’ютер визначить, які декларації містять найбільші ризики, після чого працівники НАЗК розпочнуть повну перевірку цих декларацій.

«Сьогодні зробити процес перевірки декларації повністю автоматичним не можна. Поміж головних причин — якість даних у більшості державних реєстрів. Наприклад, інформації про нерухомість, яка була придбана у 90-ті роки, у реєстрах найчастіше немає. Однак, мета НАЗК — зробити максимально можливу кількість процесів під час перевірки автоматичними», — пояснює голова НАЗК Олександр Новіков.

До кінця року НАЗК планує здійснити повну перевірку понад 1000 декларацій посадовців.

За Порядком черговості  минулого тижня розпочато повні перевірки декларацій таких осіб:

  1. Зеленський Володимир Олександрович, Президент України
  2. Шмигаль Денис Анатолійович, Прем’єр-міністр України
  3. Кулеба Дмитро Іванович, Віце-прем’єр-міністр з питань європейської та євроатлантичної інтеграції (2019–2020), Міністр закордонних справ України
  4. Стефанішина Ольга Віталіївна, Віце-прем’єр-міністр з питань європейської та євроатлантичної інтеграції
  5. Федоров Михайло Альбертович, Віце-прем’єр-міністр України — Міністр цифрової трансформації України
  6. Резніков Олексій Юрійович,  Віце-прем’єр-міністр України — Міністр з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України
  7. Уруський Олег Семенович, Віце-прем’єр-міністр України — Міністр з питань стратегічних галузей промисловості України
  8. Загороднюк Андрій Павлович, Міністр оборони України (2019–2020)
  9. Степанов Максим Володимирович, Міністр охорони здоров’я України
  10. Малюська Денис Леонтійович, Міністр юстиції України
  11. Чернишов Олексій Михайлович, Міністр розвитку громад та територій України
  12. Дубілет Дмитро Олександрович, Міністр Кабінету Міністрів України (2019–2020)
  13. Бородянський Володимир Володимирович, Міністр культури та інформаційної політики України (2019–2020)
  14. Ткаченко Олександр Владиславович, Міністр культури та інформаційної політики України
  15. Абрамовський Роман Романович, Міністр захисту довкілля та природних ресурсів України
  16. Петрашко Ігор Ростиславович, Міністр розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України
  17. Ємець Ілля Миколайович, Міністр охорони здоров’я України (2020)
  18. Вітренко Юрій Юрійович, Перший заступник Міністра енергетики України
  19. Карандєєв Ростислав Володимирович, Перший заступник Міністра культури та інформаційної політики
  20. Вискуб Олексій Анатолійович, Перший заступник Міністра цифрової трансформації України
  21. Абрамович Дмитро Васильович, Перший заступник Міністра інфраструктури України
  22. Боруховський Богдан Валентинович, Перший заступник Міністра захисту довкілля та природних ресурсів України
  23. Свириденко Юлія Анатоліївна, Перший заступник Міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України (2020)
  24. Ярема Олександр Йосипович, заступник Міністра молоді і спорту України (2016-2020), Державний секретар Кабінету Міністрів України
  25. Іващенко Ігор Анатолійович, заступник Міністра охорони здоров’я України
  26. Владіміров Євген Олександрович, заступник Міністра енергетики України з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації
  27. Клімашевський Анатолій Миколайович, заступник Міністра інфраструктури України
  28. Лукеря Іван Михайлович, заступник Міністра розвитку громад та територій України
  29. Ліщина Іван Юрійович, заступник Міністра юстиції України — Уповноважений у справах Європейського суду з прав людини
  30. Безкаравайний Ігор Володимирович, заступник Міністра в справах ветеранів України
  31. Фролова Аліна Євгенівна, заступник Міністра оборони України (2019-2020)
  32. Рабчинська Людмила Сергіївна, заступник Міністра цифрової трансформації України
  33. Ковалевський Станіслав Сергійович, заступник Міністра енергетики та захисту довкілля України (2019-2020)
  34. Божок Єгор Валерійович, заступник Міністра закордонних справ
  35. Стрілець Руслан Олександрович, заступник Міністра захисту довкілля та природних ресурсів України з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації
  36. Форсюк Наталія Валеріївна, заступник Міністра інфраструктури України
  37. Мандзій Любомира Степанівна, заступник Міністра освіти й науки України
  38. Новікова Ірина Юріївна, заступник Міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України
  39. Дудченко Олександр Сергійович, заступник Міністра розвитку громад та територій України
  40. Шелест Олександр Володимирович, заступник Міністра цифрової трансформації України
  41. Глущенко Сергій Миколайович, заступник Міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України
  42. Шевченко Тарас Сергійович, заступник Міністра культури та інформаційної політики
  43. Вітренко Андрій Олександрович, заступник Міністра освіти і науки України
  44. Борняков Олександр Сергійович, заступник Міністра цифрової трансформації України
  45. Хоцянівська Наталія Володимирівна,   заступник Міністра розвитку громад та територій України
  46. Воробей Світлана Іванівна, заступник Міністра фінансів України
  47. Романішин Олександр Вікторович,  заступник Міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України
  48. Качка Тарас Андрійович,   заступник Міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України
  49. Масліченко Сергій Олександрович, заступник Міністра енергетики та захисту довкілля України (2019-2020)
  50. Немчинов Максим Олександрович, заступник Міністра енергетики України
  51. Гончаров Сергій Михайлович, заступник Міністра внутрішніх справ України
  52. Гере Юлій Павлович, заступник Міністра оборони України з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації
  53. Старобінський Ігор Олександрович, заступник Міністра оборони України
  54. Коваленко Анна Миколаївна, заступник Міністра розвитку громад та територій України (2020), Голова Чернігівської обласної державної адміністрації
  55. Коломієць Валерія Рудольфівна, заступник Міністра юстиції України
  56. Шахматенко Роман Сергійович,  заступник Міністра захисту довкілля та природних ресурсів України
  57. Сенік Дмитро Юрійович,   заступник Міністра закордонних справ з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації
  58. Банчук Олександр Анатолійович, заступник Міністра юстиції України
  59. Коржевський Петро Миколайович,  заступник Міністра освіти і науки України (2019-2020)
  60. Корховий Ігор Григорович, заступник Міністра розвитку громад та територій України
  61. Шкураков Василь Олександрович,  заступник Міністра фінансів України (2019-2020)
  62. Ревук Ольга Миколаївна,   заступник Міністра соціальної політики
  63. Оніщук Ольга Миколаївна, заступник Міністра юстиції України з питань державної реєстрації
  64. Геращенко Антон Юрійович, заступник Міністра внутрішніх справ України
  65. Лавров Віталій Олександрович,   заступник Міністра молоді і спорту з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації
  66. Петасюк Лариса Володимирівна, заступник Міністра культури та інформаційної політики
  67. Петровський Юрій Олександрович, заступник Міністра з питань стратегічних галузей промисловості України
  68. Сімоненко Олена Анатоліївна, заступник Міністра охорони здоров’я України (2019-2020)
  69. Кучер Ярослав Олександрович, заступник Міністра охорони здоров’я України
  70. Ющенко Олег Олександрович, заступник Міністра інфраструктури України (2019-2020)
  71. Гайченко Андрій Віталійович, заступник Міністра юстиції України з питань виконавчої служби
  72. Даниленко Світлана Василівна, заступник Міністра освіти і науки України
  73. Левчук Володимир Олексійович, заступник Міністра у справах ветеранів України
  74. Сейтхалілєв Снавер Енверович,   заступник Міністра з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України
  75. Василик Віталій Валентинович,  заступник Міністра юстиції України
  76. Шаталова Світлана Миколаївна,  заступник Міністра охорони здоров’я України
  77. Романович Дмитро Олегович, заступник Міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України (2019-2020)
  78. Фоменко Світлана Валеріївна,     заступник Міністра культури та інформаційної політики України
  79. Драганчук Інна Олександрівна, заступник Міністра з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України
  80. Кава Олександр Степанович, заступник Міністра фінансів України
  81. Панаіотіді Світлана Миколаївна, заступник Міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України
  82. Драганчук Юрій Олегович, заступник Міністра фінансів України з питань європейської інтеграції
  83. Єнін Євгеній Володимирович, заступник Міністра закордонних справ
  84. Сліденко Ігор Дмитрович, суддя Конституційного Суду України
  85. Тупицький Олександр Миколайович, суддя Конституційного Суду України
  86. Городовенко Віктор Валентинович, суддя Конституційного Суду України
  87. Касмінін Олександр Володимирович, суддя Конституційного Суду України
  88. Дроботова Тетяна Борисівна, суддя Верховного Суду
  89. Яковлєва Світлана Володимирівна, суддя Верховного Суду
  90. Волков Олександр Федорович, суддя Верховного Суду України
  91. Король Володимир Володимирович, суддя Верховного Суду
  92. Кондратова Ірина Дмитрівна, суддя Верховного Суду 

За отриманими заявами:

  1. Кульган Юрій Сергійович, заступник начальника-начальник відділу інформаційного забезпечення державного земельного кадастру ГУ Держгеокадастру в Рівненській області
  2. Панечко Юрій Володимирович, депутат Рава-Руської міської ради
  3. Журавко Віктор Миколайович, заступник начальника Північно-Східного міжрегіонального управління Міністерства юстиції в Чернігівській області (м.Суми)
  4. Задорожна Маргарита Вікторівна, головний державний ревізор-інспектор Центрального управління офісу великих платників податків Державної податкової служби
  5. Андес Герман Едмундович, заступник начальника відділу Державної фіскальної служби
  6. Бойчук Андрій Ігорович, депутат Долинської ОТГ

З повним переліком осіб, декларації яких взято в перевірку, можна ознайомитися у розділі «Моніторинг діяльності НАЗК».

 

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.