На Львівщині судили водія маршрутки, який на смерть збив 13-річну дівчину

У Дрогобичі судили водія маршрутки сполученням “Дрогобич–Трускавець”, який на смерть збив 13-річну школярку. Про це стало відомо з Реєстру судових рішень.

Нагадаємо, 11 листопада 2020 року, приблизно о 08:20 год, керуючи пасажирським автобусом маршрутом № 147 «Дрогобич АС–Трускавець (Залізничний Вокзал)» водій порушив правила дорожнього руху. Він не помітив дівчинку, яка йшла пішохідним переходом, тому збив її. Від отриманих травм, дівчинка померла у лікарні.

Обвинувачений повністю визнав свою провину. Батьки дівчинки до водія претензій не мають, оскільки завдану їм майнову та моральну шкоду вони мають намір стягнути зі страхової компанії, у якій застрахований автобус.

Суд визнав водія винуватим у злочині та призначив йому покарання на 5 років позбавлення волі з позбавленням права керувати транспортними засобами терміном на 2 роки. Згодом на підставі Кримінального Кодексу водію змінили міру покарання на іспитовий термін 2 роки, якщо він впродовж цього часу не вчинить нового кримінального правопорушення.

Водій має періодично з’являтися для реєстрації до уповноваженого органу з питань пробації. А також повідомляти про зміну свого місця проживання чи роботи.

 

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *