У Львові показали, яким буде перший транспортний хаб на вулиці Бандери. Візуалізація

Проєкт розробив Інститут просторового розвитку на замовлення GIZ.

У Львові показали, яким буде перший транспортний хаб на перехресті вулиць Степана Бандери – Генерала Чупринки. Його планують облаштувати у межах реконструкції вулиці Бандери вже до кінця року. Проєкт розробив Інститут просторового розвитку на замовлення GIZ.

Простір мають організують так, щоб там було зручно пересідати не лише з одного виду громадського транспорту на інший, а й можна було залишити авто і скористатись велосипедом чи електросамокатом.

«Там вже є станція Nextbike. Є ідея зробити декілька паркомісць із зарядними станціями для електромобілів. Також буде місце для електросамокатів. Цей хаб поєднає різні види транспорту», – розповідав у коментарі Tvoemisto.tv заступник директора департаменту ЖКГ Львівської міськради Андрій Білий.

Сам хаб має бути мінімалістичним, у стилі павільйону. Він пояснює, що такі хаби доцільно облаштовувати на середньому магістральному кільці міста. Також їх потрібно організовувати і у центральній частині міста, де багато маршрутів перетинаються.

У самому GIZ Тvoemisto.tv розповідали, що на перетині вулиць Чупринки та Степана Бандери має бути зручне пересідання між різними видами транспорту (трамвай, автобус, велосипед). Там облаштують велостійки для приватних велосипедів, озеленять територію, встановлять лавки та облаштують місця для очікування транспорту.

Мобільні (транспортні) хаби, як додають у GIZ, сприяють розвитку міської мобільності. Тож це буде громадський простір, який виконуватиме зручну транспортну функцію для мешканців, студентів та підприємців навколо.

Вікторія Савіцька

Візуалізацію надали у GIZ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.