У Львові відновили сад Івана Франка (фото)

На території  Львівського національного літературно-меморіального музею Івана Франка працівники музею та нащадки Івана Франка висадили плодові кущі та дерева, які колись росли у його родинному саду. На створення саду витратили близько 50 тисяч гривень.

Про це повідомляють в департаменті з питань культури, національностей та релігій облдержадміністрації.

«Спільно з працівниками музею дерева та квіти на території родинної садиби поета висаджували і нащадки Івана Франка – правнуки Адріана та Петро Галущаки. Сад облаштували висадивши кущі порічки, ліщини, яблуні та інші фруктові дерева. А також мальви — улюблені квіти Івана Франка. Саме такі рослини, за спогадами дітей поета, росли на подвір’ї», – сказано в повідомленні.

Фото: ЛОДА

Як пояснив директор музею Богдан Тихолоз, це відтворення екопростору біля дому Франка, його садочок-райочок, який він сам насадив зі своєю родиною. Франко не тільки збудував дім, але й дуже хотів, щоб біля цього дому було б не менш добре, ніж у ньому, і затишно.

Фото: ЛОДА

Тому посадив разом із своїми синами і донечкою, і дружиною плодові дерева: яблуні, вишні, різні кущі: аґрус, порічки, малину, а також багато різноманітних квітів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.