У застосунку «Дія» з’являться нові послуги для бізнесу

У розділі «Мої податки» стане доступною сплата податків та подання декларацій для ФОП, довідка про отримані доходи та сплачені податки

У застосунку «Дія» з’являться нові податкові послуги. Так, у розділі «Мої податки» стане доступною сплата податків і подання декларацій для ФОП на спрощеній системі оподаткування, довідка про отримані доходи та сплачені податки, відображення даних про платника податків і стан його розрахунків з бюджетом. Про це повідомляє пресслужба Мінцифри.

Через додаток українці отримуватимуть сповіщення про граничні строки оплати, наявність податкових зобов’язань або заборгованості. Платформу інтегруватимуть з банками. Зокрема, за згодою користувача «Дія» робитиме запит до банку та відображатиме загальну суму надходжень за обраний звітний період з ФОП-рахунку.

«Важливо, що суму доходів бачитиме тільки користувач. Дія від вашого імені лише робить запит до банку й заповнює відповідне поле в декларації. Дія не зберігає жодних персональних даних», – кажуть у пресслужбі.

Восени ж Міністерство цифрової трансформації спільно з Державною податковою службою планують запустити проєкт електронного акцизу та електронної марки.Таким чином кожен українець зможе перевірити справжність акцизної марки онлайн та миттєво повідомити про порушення.

Для пілотного запуску обрали категорію алкогольної продукції. 

Нагадаємо, із квітня у застосунку «Дія» з’явилась можливість автоматично реєструвати ФОП без посередництва людей та сплачувати податки за допомогою прив’язаної у додатку картки.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.