«Онур» ремонтуватиме третю ділянку вулиці Шевченка за майже 190 мільйонів

За проєктом на вулиці буде три смуги руху, громадський транспорт курсуватиме виділеною смугою.

Реконструкцію третьої частини вулиці Шевченка, а саме ділянку від вул. Ярослава Мудрого до вул. Залізничної, виконуватиме компанія «Онур Конструкціон». Понад кілометр вулиці відремонтують за майже за 186,6 млн грн. Про це йдеться на сайті електронних закупівель Prozorro.

Тендер на проведення реконструкції останньої, найдовшої частини вулиці Шевченка ЛКП «Львівавтодор» оголосив ще в лютому. За результатами аукціону перемогла компанія «Онур Конструкціон». Також участь у тендері взяла компанія ПрАТ Львівське спеціалізоване будівельно-монтажне управління №1, вона запропонувала дещо вищу ціну за ремонт – 188, 5 млн грн.

Читайте також: Чому на вулиці Шевченка після реконструкції досі не працюють деякі світлофори

Попередня вартість робіт становила 194,7 млн грн.

Відповідно до проєкту, на вулиці буде три смуги руху, громадський транспорт курсуватиме виділеною смугою. Чотири смуги буде на ділянці від вул. Єрошенка до вул. Залізничної, там громадський транспорт курсуватиме виділеними смугами у двох напрямках. Уздовж усієї вулиці Шевченка будуть велодоріжки, також передбачені слоти для паркування. 

У «Львівавтодорі» початку робіт на цій ділянці ще не називають. Підприємство уклало договір із ТзОВ «Онур Конструкціон» на виконання робіт. «Львівавтодор» скерує документи у ДАБІ, інспекція має надати дозвіл на початок робіт. Роботи триватимуть 10 місяців.

За даними системи YouControl, власниками «Онур Конструкціон», яка зареєстрована в Києві, є громадяни Туреччини Онур та Ісхан Четінджевіз, а також львів’янин Олег Фаріон. Компанія впродовж років виконує масштабні реконструкцій у місті.

Читайте також: Автостанцію від Янівського кладовища перенесуть на новозбудоване квазі-кільце

Нагадаємо, у Львові завершили ремонт вул. Шевченка на ділянці від вул. Хорватська до вул. Ярослава Мудрого за 58,8 млн грн. Першу частину реконструкції вулиці Шевченка, квазі-кільце на Залізничній та Левандівській, відкрили 13 серпня, цю ділянку відремонтували за майже 90 мільйонів гривень. Роботи також виконувала компанія «Онур Конструкціон».

У міськраді запевняють, що паралельно готуватимуть документацію із реконструкції вул. Залізничної, яка дає можливість швидше з центру виїжджати у район Рясне. Проєкт реконструкції вулиці розробили ще у 2013 році, згодом його допрацювали і затвердили. ЛКП «Львівавтодор» замовив проєкт у ТзОВ «Трамдорпроект».

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.