Підприємці пікетували Львівську міськраду через локдаун

У четвер, 15 квітня, підприємці вийшли на акцію протесту до Львівської міськради. Учасники пікету вимагали відновити їхню діяльність, повідомляє Львівський портал.

На протест вийшли переважно працівники ринків та непродовольчих магазинів. Оскільки з 19 березня всі торгові центри, ресторани, непродовольчі ринки та магазини можуть працювати лише на доставку.

«Це були представники ринків, а ринки, відповідно до вимог «червоної» зони, не мають права працювати. Це не міська рада собі придумала, є рішення уряду про впровадження карантину «червоної» зони у Львові і ми повинні його виконувати. Жодним чином ми не можемо на це рішення вплинути», – повідомив директор департаменту «Адміністрація міського голови» Євген Бойко.

Зазначимо, міська комісія надзвичайних ситуацій у п’ятницю буде вирішувати питання послаблення карантинних обмежень у Львові. Зокрема, мова йде відновлення роботи ринків, відкриття літніх майданчиків та початкової школи. В цей же день до Львова приїде і прем’єр-міністр України Денис Шмигаль, з яким також обговорять епідситуацію у місті.

Нагадаємо, через спалах Covid-19 Львів пішов на карантин ще із 19 березня. З 25 березня Львівщину перевели до «червоної зони».

Під час локдауну у Львові заклади громадсього харчування працюють лише на виніс, усі масові заходи заборонені, а школярі навчаються дистанційно. Також міська комісія ТЕБ і НС ще більше посилила карантинні обмеження в роботі громадського транспорту та дитячих садочків, а за порушення карантину у Львові закрили низку закладів.

Фото: ЛМР

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.