Від 10 до 100 тисяч грн. Уряд затвердив стипендії для школярів

Загалом планують призначати щорічно до 270 таких стипендій.

Кабінет міністрів України затвердив призначення школярам президентських стипендій за здобутки у навчанні. Про це на своєму Телеграм-каналі повідомив премєр-міністр Денис Шмигаль.

Так, українські учні, які найкраще складуть ЗНО, отримають по 10 тисяч гривень стипендії президента України. Загалом планують призначати щорічно до 270 таких стипендій.

Також затвердили положення, що переможці всеукраїнських учнівських олімпіад отримають одноразові виплати в розмірі 20 тисяч гривень. Переможці міжнародних олімпіад – 100 тисяч гривень.

«Це важлива ініціатива для підтримки талановитої молоді. Такі стипендії та премії Президента України – це свідчення, що гарні результати в навчанні отримають визнання зі сторони держави», – каже він.

Нагадаємо, що наприкінці грудня минулого року Кабінет Міністрів України схвалив проєкт Указу президента України про премію учасникам ЗНО, які здобули повну загальну середню освіту та отримали максимальну кількість балів. Проєкт передбачав заснування 20 щорічних премій, які виплачуватимуть одноразово.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.