«Укрпошта» оголосила збір пасок для будинків престарілих. Як долучитись

До Великодня українців закликають подарувати самотнім дідусям й бабусям паску. Традиційний святковий хліб «Укрпошта» безкоштовно доставить у будинки престарілих. Про це Львівському порталу повідомили у пресслужбі головної пошти країни.

Акцію до Великодня «Укрпошта» організовує разом із благодійним фондом Let`s help, який опікується геріатричними пансіонатами у вісьмох областях. Долучитися закликають всіх небайдужих.

Для цього потрібно зайти на сайт благодійного фонду і зробити пожертву. Це може бути будь-яка зручна для вас сума. За зібрані кошти закуплять великодні паски, а «Укрпошта» безкоштовно їх доставить у пансінати. Таким чином більше 8000 бабусь і дідусів отримають свою паску.

«Християнство вчить нас, що до цього дня людина має себе готувати, щоб зустріти свято з чистою душею, наповненою любов’ю. Благодійність, турбота про інших робить нас кращими. Понад 8000 самотніх дідусів та бабусь, які мешкають у геріатричних пансіонатах, з надією чекають на свято Великодня. Ми хочемо подбати, щоб у кожного з них була своя Великодня пасочка. Вартість однієї пасочки – 30 гривень. Отже кожен з вас легко може зробити щасливим принаймні одного самотнього дідуся або бабусю», – кажуть благодійники.

Збір коштів на закупівлю пасок до Великодня триватиме до 25 квітня включно.

Нагадаємо, торік, коли лише розпочалась пандемія коронавірусу, «Укрпошта» до Великодня безкоштовно доставила українцям 19 тисяч пасочок, ще понад 5 тисяч – самотнім літнім людям.

1 Відповідь

  1. Яких ще таких “престарілих”? Нема такого слова в українській мові, це русизм. Має бути: “похилих віком” або просто “літніх”.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.