“Austrian Airlines” виводить з експлуатації декілька типів літаків. Які з них літають до Львова? (фото)

Вже багато років компанія “Austrian Аirlines” виконує рейси до Львова.

Яскраве видовище, коли гвинтовий літак торкається злітно-посадкової смуги Львівського летовища: з’являється невеликий димок і судно підстрибує, мов «коник», та вже за мить знову фіксується на землі і починає гальмувати з характерним звуком.

Пасажири можуть з легкістю добратися з Відня до згаданого нами Львова на крилах “Bombardiar Dash-8” або “Embraer 195”.

Фото: “Embraer 195”, “Austrian Airlines” у Львові

Але на жаль, 2021 рік стане «фінальним» для турбогвинтового “Bombardiar” у авіакомпанії “Austrian airlines”. Зараз про все розповімо в деталях!

Фото: “Bombardiar”, “Austrian Airlines” у Львові

Австрійські авіалінії виконують рейси до Львова на своїх літаках “Bombardier Dash-8”, які невдовзі планують вивести з експлуатації флоту. У 2019 році перевізник оголосив інформацію про зменшення флоту компанії та виведення з експлуатації декількох типів літаків, де присутній і Dash-8.

Основною причиною цього є бажання авіакомпанії замінити вже старі літаки, місткістю до 76 пасажирів на нові.

Літаки планують замінити більш сучасними лайнерами, типу “Airbus A320”, які мають в свою чергу більшу кількість крісел для пасажирів.

Загалом тип лайнера “Airbus A320-232” має місткість 180 крісел у конфігурації (економ) та 150 (економ/бізнес). Після остаточного виведення літаків “Bombardier Dash-8”, їхні рейси будуть виконуватися на літаках “Embraer-195”.

“Embraer 195” може порадувати своєю швидкістю, що сягає у економічному режимі 800 км/год. Початок введення у світовий ринок йде від недавнього 2002 року, що ще раз переконує у його безпечності та комфорті. Літак розрахований на 118 пасажирів на борту.

Лайнер оснащений двома реактивними двигунами GE CF34-10E. “Bombardier Dash-8” — канадський двомоторний турбогвинтовий пасажирський літак, призначений для виконання ліній ближньої та середньої дальності, розроблений у 1984 році та випускався канадською авіабудівничою компанією “de-Havilland-Canada” до 1992 року.

З 1992 року і до нашого часу виробляється канадською компанією “Bombardiar Aerospace”. З 1996 року літак має позначення Q-Series, де встановлено систему пониження шуму в салоні.

Станом на сьогоднішній день, виготовлено більш ніж 1200 літаків даної моделі. Цифра, за останніми даними, сягає 1258 одиниць.

За інформацією сайту “FlightRadar24”, у флоті Австрійської авіакомпанії перебуває 8 літаків даного типу.

Зовсім нещодавно п’ять із них з бортовими номерами OE-LGK, OE-LGL OE-LGM, OE-LGN, OE-LGQ перелетіли у місто Братислава та знаходяться в аеропорту імені «Штефаника».

Також дані літаки мають різні лівреї, зокрема на двох із них нанесений малюнок найстаріших з існуючих авіаційних альянсів у світі під назвою: «STAR ALLIANCE».

Останнім часом перевізник ставить на рейси у Львів саме цей тип літаків, тож кожен охочий може прийти та подивитися на вже «вимираючий» вид лайнера в складі національного Австрійського перевізника.

Bombardiar Dash-8 Embraer 195

Фото: Василь Садовий, Юрій Танчин

© Цей матеріал є виключно авторським. Повна або часткова републікація тексту чи фото без письмової згоди редакції забороняється і вважається порушенням авторських прав. Думка редакції може не співпадати з точкою зору авторів

 

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.