Де в Україні на висоті 400 м і більше над рівнем моря додають четвертину до зарплати (список 714)

На Львівщині стало майже 200 гірських населених пунктів зі всіх 714 у чотирьох областях. Більше населених пунктів, яким надано статус гірських, на Прикарпатті і на Закарпатті. Найменше – на Буковині.

Перелік населених пунктів, яким відповідно до Закону України “Про статус гірських населених пунктів в Україні” 
надається статус гірських згідно з постановою Кабінету Міністрів України  від 11 серпня 1995 р. № 647 (у редакції постанови Кабінету Міністрів України від 14 квітня 2021 р. № 364 “Про внесення змін до переліку населених пунктів, яким надається статус гірських”). Відтепер в Україні стало 714 гірських населених пунктів у 4 областях, повідомляв Dailylviv. 

Мешканці гірських населених пунктів мають низку пільг. Зокрема, для них розмір державних пенсій, стипендій, всіх видів державної матеріальної допомоги збільшується на 20%, а тарифні ставки та посадові оклади працівників підвищуються на 25%.

Основним критерієм зарахування населених пунктів до категорії гірських є їхнє розташування на висоті 400 метрів і вище над рівнем моря.

ЗАКАРПАТСЬКА ОБЛАСТЬ

Мукачівський район

Територія Воловецької селищної територіальної громади  ( смт Воловець, с.Гукливий, с.Канора, с.Скотарське) 

Територія Жденіївської селищної територіальної громади (смт Жденієво, с.Буковець, с.Верхня Грабівниця, с.Збини, с.Кічерний, с.Пашківці, с.Перехресний,  с.Підполоззя, с.Розтока, с.Щербовець, с.Ялове)

Територія Кольчинської селищної територіальної громади (с.Герцівці, с.Грабово, с.Крите, с.Пузняківці, с.Тростяниця)

Територія Неліпинської сільської територіальної громади (с.Ганьковиця, с.Сасівка)

Територія Нижньоворітської сільської територіальної громади (с.Абранка, с.Біласовиця, с.Верб’яж, с.Верхні Ворота, с.Завадка, с.Задільське, с.Котельниця,  с.Лази, с.Латірка, с.Нижні Ворота, с.Тишів)

Територія Полянської сільської територіальної громади (с.Родникова Гута, с.Уклин)

Територія Свалявської міської територіальної громади (с.Тибава)

Територія Чинадіївської селищної територіальної громади (с.Бабичі, с.Брестів, с.Ділок, с.Дубино, с.Плоскановиця, с.Синяк, с.Чабин)

Рахівський район

Територія Богданської сільської територіальної громади (с.Богдан, с.Бребоя, с.Видричка, с.Говерла, с.Луги, с.Розтоки)

Територія Великобичківської селищної територіальної громади (смт Кобилецька Поляна, с.Верхнє Водяне, с.Водиця, с.Косівська Поляна, с.Луг, с.Плаюць, с.Росішка, с.Стримба)

Територія Рахівської міської територіальної громади (м.Рахів, с.Білин, с.Вільховатий, с.Ділове, с.Костилівка, с.Круглий, с.Хмелів)

Територія Ясінянської селищної територіальної громади (смт Ясіня, с.Кваси, с.Лазещина, с.Сітний, с.Стебний, с.Тростянець, с.Чорна Тиса)

Тячівський район

Територія Буштинської селищної територіальної громади (с.Росош)

Територія Вільховецької сільської територіальної громади (с.Вільхівці-Лази, с.Вільхівчик, с.Ракове)

Територія Дубівської селищної територіальної громади (смт Дубове, с.Вишній Дубовець, с.Калини, с.Красна, с.Нижній Дубовець)

Територія Нересницької сільської територіальної громади  (с.Вишоватий, с.Ганичі, с.Новоселиця, с.Петрушів, с.Підплеша, с.Пригідь, с.Тарасівка, с.Тисалово,   с.Фонтиняси, с.Широкий Луг)

Територія Солотвинської селищної територіальної громади (с.Глибокий Потік)

Територія Углянської сільської територіальної громади (с.Бобове, с.Велика Уголька, с.Груники, с.Мала Уголька)

Територія Усть-Чорнянської селищної територіальної громади (смт Усть-Чорна, с.Лопухів, с.Німецька Мокра, с.Руська Мокра)

Ужгородський район

Територія Великоберезнянської селищної територіальної громади (с.Бегендяцька Пастіль, с.Княгиня, с.Костева Пастіль, с.Розтоцька Пастіль, с.Руський Мочар,     с.Стричава)

Територія Дубриницько-Малоберезнянської сільської територіальної громади (с.Буківцьово, с.Новоселиця, с.Смереково, с.Чорноголова)

Територія Костринської сільської територіальної громади (с.Вишка, с.Домашин, с.Кострина, с.Костринська Розтока, с.Люта, с.Сіль)

Територія Ставненської сільської територіальної громади (с.Верховина-Бистра, с.Волосянка, с.Гусний, с.Жорнава, с.Загорб, с.Лубня, с.Луг, с.Ставне, с.Стужиця, с.Сухий, с.Тихий, с.Ужок)

Територія Тур’є-Реметівської сільської територіальної громади (с.Вільшинки, с.Липовець, с.Лікіцари, с.Лумшори, с.Полянська Гута, с.Турички, с.Тур’я-Бистра)

Хустський район

Територія Білківської сільської територіальної громади (с.Імстичово, с.Луково, с.Малий Раковець)

Територія Горінчівської сільської територіальної громади (с.Березово, с.Гонцош, с.Кутлаш, с.Медвежий, с.Нижній Бистрий, с.Облаз, с.Противень, с.Ряпідь, с.Тополин, с.Широке)

Територія Довжанської сільської територіальної громади (с.Каллів, с.Липецька Поляна, с.Суха)

Територія Драгівської сільської територіальної громади (с.Вільшани, с.Забереж, с.Забрідь, с.Кічерели, с.Становець)

Територія Іршавської міської територіальної громади (с.Дуби, с.Івашковиця, с.Климовиця, с.Кобалевиця, с.Крайня Мартинка, с.Локіть, с.Підгірне,  с.Смологовиця, с.Чорний Потік)

Територія Керецьківської сільської територіальної громади (с.Лисичово)

Територія Колочавської сільської територіальної громади (с.Горб, с.Колочава, с.Косів Верх, с.Мерешор, с.Негровець)

Територія Міжгірської селищної територіальної громади (смт Міжгір’я, с.Верхній Бистрий, с.Вучкове, с.Голятин, с.Діл, с.Завийка, с.Запереділля, с.Лісковець,

с.Лозянський, с.Лопушне, с.Майдан, с.Новоселиця, с.Підчумаль, с.Присліп, с.Рекіти, с.Репинне, с.Сойми, с.Сопки, с.Стригальня, с.Сухий, с.Тітківці, с.Торунь)

Територія Пилипецької сільської територіальної громади (с.Буковець, с.Верхній Студений, с.Ізки, с.Келечин, с.Нижній Студений, с.Пилипець, с.Подобовець,

с.Потік, с.Річка, с.Розтока, с.Тюшка)

Територія Синевирської сільської територіальної громади (с.Береги, с.Заверхня Кичера, с.Загорб, с.Свобода, с.Синевир, с.Синевирська Поляна)

Територія Хустської міської територіальної громади (с.Залом, с.Липовець, с.Лунка, с.Поляна, с.Хустець)

ІВАНО-ФРАНКІВСЬКА ОБЛАСТЬ

Верховинський район

Територія Білоберізької сільської територіальної громади (с. Барвінків, с. Біла Річка, с. Білоберізка, с. Голошина, с. Грамотне, с. Гринява, с. Довгополе, с. Кохан, с. Полянки, с. Пробійнівка, с. Сеньківське, с. Стебні, с. Устеріки, с. Хороцеве, с. Черемошна, с. Яблуниця, с-ще Стовпні)

Територія Верховинської селищної територіальної громади (смт Верховина, с. Бережниця, с. Буковець, с. Великий Ходак, с. Верхній Ясенів, с. Вигода, с. Віпче, с. Волова, с. Голови, с. Замагора, с. Ільці, с. Красник, с. Красноїлля, с. Кривопілля, с. Криворівня, с. Перехресне, с. Рівня, с. Стаїще, с. Черетів, с. Чорна Річка)

Територія Зеленської сільської територіальної громади (с. Бистрець, с. Буркут, с. Дземброня, с. Зелене, с. Топільче, с. Явірник)

Івано-Франківський район

Територія Богородчанської селищної територіальної громади (с. Глибоке, с. Горохолин Ліс, с. Жураки, с. Ластівці, с. Старуня, с. Хмелівка)

Територія Дзвиняцької сільської територіальної громади (с. Дзвиняч, с. Космач, с. Луквиця, с. Міжгір’я, с. Росільна)

Територія Солотвинської селищної територіальної громади (смт Солотвин, с. Бабче, с. Богрівка, с. Гута, с. Кривець, с. Кричка, с. Манява, с. Маркова, с. Монастирчани, с. Пороги, с. Раковець, с. Стара Гута, с. Яблунька, с-ще Бойки)

Територія Старобогородчанської сільської територіальної громади (с. Гринівка, с. Лесівка)

Калуський район

Територія Болехівської міської територіальної громади (м. Болехів, с. Бубнище, с. Буковець, с. Козаківка, с. Поляниця, с. Сукіль, с. Танява, с. Тисів)

Територія Брошнів-Осадської селищної територіальної громади (с. Креховичі, с. Раків)

Територія Вигодської селищної територіальної громади (смт Вигода, с. Ангелівка, с. Вишків, с. Ілемня, с. Кропивник, с. Лолин, с. Максимівка, с. Мислівка, с. Новий Мізунь, с. Новоселиця, с. Новошин, с. Пациків, с. Підліски, с. Пшеничники, с. Сенечів, с. Старий Мізунь, с. Шевченкове)

Територія Витвицької сільської територіальної громади (с. Витвиця, с. Кальна, с. Липа, с. Лужки, с. Розточки, с. Слобода-Болехівська, с. Станківці, с. Церковна, с-ще Вигодівка)

Територія Долинської міської територіальної громади (м. Долина, с. Гериня, с. Гошів, с. Грабів, с. Діброва, с. Княжолука, с. Крива, с. Лоп’янка, с. Мала Тур’я, с. Новичка, с. Оболоння, с. Рахиня, с. Слобода-Долинська, с. Солуків, с. Яворів, с. Якубів)

Територія Дубівської сільської територіальної громади (с. Вільхівка, с. Дуба, с. Дубшари, с. Іванівка, с. Князівське, с. Лецівка, с. Підлісся, с. Ріпне, с. Рошняте, с. Цінева, с. Ясеновець)

Територія Перегінської селищної територіальної громади (смт Перегінське, с. Гриньків, с. Закерничне, с. Красне, с. Лази, с. Небилів, с. Осмолода, с. Сливки, с. Слобода-Небилівська, с. Ясень, с-ще Бабське, с-ще Кузьминець, с-ще Погар, с-ще Турівка, с-ще Черепина)

Територія Рожнятівської селищної територіальної громади (смт Рожнятів, с. Вербівка, с. Верхній Струтинь , с. Камінь, с. Петранка, с. Слобода-Рівнянська)

Територія Спаської сільської територіальної громади (с. Липовиця, с. Луги, с. Підсухи, с. Погорілець, с. Спас, с. Суходіл)

Коломийський район

Територія Матеївецької сільської територіальної громади (с. Кропивище)

Територія Нижньовербізької сільської територіальної громади (с. Ковалівка)

Територія Печеніжинської селищної територіальної громади (смт Печеніжин, с. Княждвір, с. Малий Ключів, с. Марківка, с. Молодятин, с. Рунгури, с. Слобода, с. Сопів)

Косівський район

Територія Косівської міської територіальної громади (м. Косів, с. Бабин, с. Вербовець, с. Город, с. Пістинь, с. Річка, с. Снідавка, с. Соколівка, с. Черганівка, с. Шепіт, с. Шешори, с. Яворів)

Територія Космацької сільської територіальної громади (с. Брустури, с. Космач, с. Прокурава)

Територія Кутської селищної територіальної громади (с. Великий Рожин, с. Малий Рожин, с. Розтоки, с. Старі Кути, с. Тюдів)

Територія Яблунівської селищної територіальної громади (смт Яблунів, с. Акрешори, с. Баня-Березів, с. Вижній Березів, с. Люча, с. Лючки, с. Нижній Березів, с. Середній Березів, с. Стопчатів, с. Текуча, с. Уторопи)

Надвірнянський район

Територія Ворохтянської селищної територіальної громади (смт Ворохта, с. Татарів)

Територія Делятинської селищної територіальної громади (смт Делятин, с. Білі Ослави, с. Заріччя, с. Чорний Потік, с. Чорні Ослави)

Територія Ланчинської селищної територіальної громади (с. Вишнівці, с. Добротів, с. Середній Майдан)

Територія Надвірнянської міської територіальної громади (м. Надвірна, с. Верхній Майдан, с. Гвізд, с. Красна, с. Лоєва, с. Мирне, с. Молодків, с. Назавизів, с. Стримба)

Територія Пасічнянської сільської територіальної громади (смт Битків, с. Білозорина, с. Букове, с. Зелена, с. Максимець, с. Мозолівка, с. Пасічна, с. Пнів, с. Постоята, с. Соколовиця, с. Черник)

Територія Поляницької сільської територіальної громади (с. Бистриця, с. Вороненко, с. Климпуші, с. Поляниця, с. Яблуниця, с-ще Згари, с-ще Причіл)

Територія Яремчанської міської територіальної громади (м. Яремче, с. Микуличин)

ЛЬВІВСЬКА ОБЛАСТЬ

Дрогобицький район

Територія Дрогобицької міської територіальної громади – с. Бистриця

Територія Східницької селищної територіальної громади – смт Підбуж, смт Східниця, с. Головське, с. Гута, с. Довге, с. Жданівка, с. Залокоть, с. Зубриця, с. Коритище, с. Кринтята, с. Ластівка, с. Майдан, с. Новий Кропивник, с. Опака, с. Перепростиня, с. Підсухе, с. Рибник, с. Свидник, с. Смільна, с. Старий Кропивник, с. Сторона

Територія Трускавецької міської територіальної громади – с. Зимівки, с. Орів

Самбірський район

Територія Боринської селищної територіальної громади – смт Бориня, с. Багнувате, с. Беньова, с. Бітля, с. Боберка, с. Буковинка, с. Верхнє, с. Верхнє Висоцьке, с. Верхнє Гусне, с. Верхній Турів, с. Верхня Яблунька, с. Закичера, с. Заріччя, с. Зворець, с. Івашківці, с. Карпатське, с. Комарники, с. Кривка, с. Либохора, с. Межигір’я, с. Нижнє, с. Нижнє Висоцьке, с. Нижнє Гусне, с. Нижній Турів, с. Нижня Яблунька, с. Риків, с. Ропавське, с. Сигловате, с. Сянки, с. Шандровець, с. Штуковець, с. Яблунів, с. Яворів

Територія Добромильської міської територіальної громади – с. Велике, с. Княжпіль, с. Кропивник, с. Мігово, с. Поляна, с. Рожеве, с. Тернава

Територія Старосамбірської міської територіальної громади – м. Старий Самбір, с. Біличі, с. Велика Лінина, с. Великосілля, с. Волошиново, с. Воля, с. Завадка, с. Кобло, с. Лаврів, с. Потік, с. Росохи, с. Созань, с. Соснівка, с. Спас, с. Стрільбичі, с. Сушиця, с. Тершів, с. Тиха

Територія Стрілківської сільської територіальної громади – с. Бабино, с. Бусовисько, с. Велика Волосянка, с. Верхній Лужок, с. Виців, с. Галівка, с. Гвоздець, с. Головецько, с. Грозьово, с. Дністрик, с. Лопушанка-Хомина, с. Мшанець, с. Недільна, с. Плоске, с. Ріп’яна, с. Смеречка, с. Стрілки, с. Тисовиця, с. Топільниця, с. Тур’є, с. Ясениця-Замкова

Територія Турківської міської територіальної громади – м. Турка, с. Бережок, с. Вовче, с. Дністрик-Дубовий, с. Жукотин, с. Завадівка, с. Закіпці, с. Ільник, с. Ісаї, с. Кіндратів, с. Ліктів, с. Лімна, с. Лопушанка, с. Лосинець, с. Мала Волосянка, с. Мельничне, с. Присліп, с. Радич, с. Розлуч, с. Стоділка, с. Хащів, с. Шум’яч, с. Явора, с. Ясениця, с. Ясенка-Стецьова

Територія Хирівської міської територіальної громади – с. Буньковичі, с. Велика Сушиця, с. Заріччя, с. Катина, с. Лібухова, с. Лопушниця, с. Поляна, с. Сливниця, с. Старява, с. Тарнавка, с. Терло

Стрийський район

Територія Грабовецько-Дулібівської сільської територіальної громади – с. Верхня Стинава

Територія Козівської сільської територіальної громади – с. Верхнячка, с. Довжки, с. Долинівка, с. Жупани, с. Завадка, с. Задільське, с. Климець, с. Козьова, с. Красне, с. Криве, с. Матків, с. Мита, с. Мохнате, с. Нагірне, с. Орява, с. Орявчик, с. Плав’я, с. Погар, с. Риків, с. Росохач, с. Сможе, с. Сухий Потік, с. Тисовець, с. Тухолька

Територія Сколівської міської територіальної громади – м. Сколе, смт Верхнє Синьовидне, с. Гребенів, с. Дубина, с. Кам’янка, с. Коростів, с. Корчин, с. Крушельниця, с. Межиброди, с. Підгородці, с. Побук, с. Сопіт, с. Тишівниця, с. Труханів, с. Урич, с. Ямельниця

Територія Славської селищної територіальної громади – смт Славське, с. Верхня Рожанка, с. Волосянка, с. Головецько, с. Грабовець, с. Кальне, с. Лавочне, с. Либохора, с. Нижня Рожанка, с. Опорець, с. Пшонець, с. Тернавка, с. Тухля, с. Хащованя, с. Хітар, с. Ялинкувате

ЧЕРНІВЕЦЬКА ОБЛАСТЬ

Вижницький район

Територія Берегометської селищної територіальної громади – с. Велике, с. Вовчинець, с. Долішній Шепіт, с. Заріччя, с. Лекечі, с. Лопушна, с. Мигове, с. Фальків

Територія Вижницької міської територіальної громади – с. Багна, с. Виженка, с. Черешенька

Територія Конятинської сільської територіальної громади – с. Великий Липовець, с. Голошина, с. Греблина, с. Довгопілля, с. Конятин, с. Плай, с. Плита, с. Самакова, с. Стебні, с. Яблуниця

Територія Путильської селищної територіальної громади – смт Путила, с. Випчина, с. Греблина, с. Гробище, с. Дихтинець, с. Замогила, с. Киселиці, с. Малий Дихтинець, с. Паркулина, с. Площі, с. Поляківське, с. Рижа, с. Рипень, с. Сергії, с. Соколій, с. Тесницька, с. Тораки, с. Фошки

Територія Селятинської сільської територіальної громади – с. Андреківське, с. Верхній Яловець, с. Галицівка, с. Лустун, с. Нижній Яловець, с. Плоска, с. Руська,, с. Сарата, с. Селятин, с. Шепіт

Територія Усть-Путильської сільської територіальної громади – с. Бисків, с. Бісків, с. Мариничі, с. Міжброди, с. Околена, с. Петраші, с. Підзахаричі, с. Розтоки, с. Товарниця, с. Усть-Путила, с. Хорови, с. Шпетки, с. Ями

Чернівецький район

Територія Красноїльської селищної територіальної громади – с. Стара Красношора

Територія Сторожинецької міської територіальної громади – с. Банилів-Підгірний

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.