На Львівщині помер провакцинований чоловік. Причину встановлюють

Учора чоловіка провакцинували в одному із тимчасових пунтів щеплення.

Сьогодні, 16 квітня, на Львівщині помер 63-річний чоловік. Про це у себе на Фейсбуку повідомив голова Львівської ОДА Максим Козицький.

Вчора чоловіка провакцинували в одному із тимчасових пунтів щеплення. Поки що невідомо, що могло спричинити летальний випадок.

Максим Козицький на своїй сторінці у Фейсбук, 17 квітня додав, що чоловік, мав хворобу серця.

«Щодо вчорашньої смерті чоловіка 63 років. За попередньою інформацією, згідно з лікарським свідоцтвом про смерть, у померлого була атеросклеротична хвороба серця, cтенозуючий кардіосклероз та гостра серцево-судинна недостатність», – написав він.

Нагадаємо, як раніше розповідала у коментарі Тvoemisto.tv головний медик Львова Леся Кобецька, за кожним, хто провакцинувався від коронавірусу, упродовж трьох днів має стежити сімейний лікар. В його обов’язках – подзвонити, спитати, як почувається людина і чи нічого її не турбує.

Додамо, що цього тижня у Львові розпочали вакцинацію освітян, працівників комунальних служб. Станом на 16 квітня в Україні від коронавірусу зробили 432 829 щеплень, 13 529 за попередню добу. У Львівській області – це загалом 31 732 людини (+2 659). 

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.