Студентів та журналістів у Львові запрошують на безкоштовні майстер-класи зі сторітелінгу

Учасникам розкажуть, як писати так, щоб читач дочитав репортаж до кінця, як розмовляти з гостем перед прямим ефіром, як шукати героїв та розповідати історії так, щоб їх перекладали різними мовами та показували закордоном.

Школа журналістики та комунікацій УКУ запрошує студентів 3-4 курсів усіх спеціальностей та журналістів, які у професії від трьох до п’яти років, на Demoweek. Упродовж тижня викладачі Школи проведуть серію майстер-класів зі сторітелінгу та мистецтва проведення інтерв’ю. Навчання проходитиме онлайн з 19 до 21 квітня цього року.

Олеся Яремчук розповість, з чого розпочати написання репортажу та як писати так, щоб читач дочитав його до кінця. Данило Мокрик підкаже лайфхаки про те, що найважливіше під час проведення телевізійного інтерв’ю та чому не варто розмовляти з гостем перед прямим ефіром. Богдан Логвиненко поділиться досвідом про те, як шукати героїв та розповідати мультимедійні історії так, щоб їх перекладали різними мовами та показували закордоном. Дмитро Крапивенко завершить майстер-класом про те, як стати дописувачем загальнонаціонального тижневика.

«Цього разу ми робимо акцент на мультимедійному сторітелінгу. Мистецтво розповідати історії захопило світову журналістику. Але цей тиждень – лише скорочена версія того, що вчать студенти на нашій магістерській програмі. Ті, хто з нами, два роки, роблять розслідування, опановують міжнародну, політичну та економічну тематики. Творять теле-, радіо, інтернет- та друковані проекти, вчаться їх просувати та комунікувати з аудиторією», – розповіла керівниця магістерської програми з журналістики Світлана Жаб’юк.

За її словами, Школа журналістики та комунікацій двічі на рік проводить #demoweek, щоб детальніше розповісти про програму та познайомити усіх, хто зацікавлений в журналістиці та медіакомунікаціях, із викладачами. 

Програма (тривалість кожного майстер-класу – 1 год. 20 хв)

19 квітня, 15.00

Олеся Яремчук – журналістка, авторка книги репортажів «Наші інші» 

«Репортаж: як зацікавити читача неподієвою темою» 

20 квітня, 15.00

Данило Мокрик – журналіст Bihus.Info, ведучий програми інтерв'ю «Мокрик По Живому» на hromadske.ua

«Як отримати інсайт у прямому ефірі. Правила успішного телеінтерв'ю»

21 квітня, 15.00

Богдан Логвиненко – засновник Ukrainer.net, письменник

«Мультимедійний сторітелінг» Як розповідати історії, щоб ними зацікавились в інших країнах»

22 квітня, 15.00

Дмитро Крапивенко – головний редактор «Українського тижня»

«Як швидко журналіст може стати знаменитим та що зробити, щоб вас опублікував національний тижневик»

23 квітня, 12.00

Марта Госовська – колумністка BBC, Opinion, Elle, компаративістка у парі англійська-українська, викладачка курсу «Сторітелінг та публічний виступ»

«Мистецво розповідати історії. Як писати для іноземних видань»

Для участі у заході необхідно зареєструватись за посиланням.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.