У Львові локдаун продовжено до початку травня, однак з деякими послабленнями: рішення

За рішенням комісії з надзвичайних ситуацій, яке відбулось сьогодні, 16 квітня, посилений карантин у Львові продовжено до 4 травня. Про це повідомив міський голова Львова, Андрій Садовий у “Telegram”.

Однак є і послаблення карантину:
— з понеділка 19 квітня за парти повертаються учні 1–4 класів;
— з 19 квітня непродовольчі ринки можуть відновити свою роботу за окремим протоколом;
— також починають роботу літні майданчики та тераси закладів громадського харчування;

“Все це зі строгим дотриманням усіх карантинних вимог! Порушників закриємо в той же день. Сьогодні міські лікарні завантажені на 63 %. Я прошу зрозуміти, що ці заходи не є зеленим світлом і завершенням карантину. Мені дуже тривожно кожного ранку відкривати статистику госпіталізацій, бо вона досі залишається невтішною. Люди потрапляють в лікарні у важкому стані.

Не нехтуйте карантинними правилами. Ніхто не хоче зробити комусь зла. Це все вимушені обмеження, які кожного дня рятують життя. Бережіть себе та близьких!” — додав мер міста.

Нагадаємо, міська комісія ТЕБ та НС сьогодні мала прийняти рішення щодо послаблення обмежувальних заходів у місті. Планувалося обговорити питання щодо роботи ринків, літніх терас та дистанційного навчання у Львові.

Карантин у Львові триває з 19 березня. Спочатку він мав тривати до 12 квітня, однак потім його вирішили продовжити до 19 квітня. У мерії пояснили, що причиною стало різке збільшення кількості хворих на коронавірус в області.

 

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.