У Львові зібрали кошти на стимулятор для Давидка. Медики незабаром проведуть операцію

Кошти уже відправили у США, незабаром американська клініка надішле стимулятор, а львівські медики проведуть унікальну операцію зі встановлення.

Благодійники зібрали 1,8 млн. грн на стимулятор для дихання для 7-місячного Давида Борути з Турківщини. Тепер на нього чекає операція. До цього, небайдужі, за добу назбирали кошти на апарат ШВЛ, без якого хлопчик не провів і дня. Про це на своїй сторінці у Фейсбук повідомив директор Благодійного фонду «Із янголом на плечі» Юрій Федечко.

«Зібрано 1 834 250 грн. І більше того, ми встигли відправити кошти у США і вже невтомна Олександра Мальська спілкується з представниками американської клініки про терміни надсилання до України стимулятора і про потужну консультаційну підтримку нашим медикам під час виконання унікальної операції по встановленню стимулятора нашому маленькому герою», – зазначив він.

Стимулятор перешлють зі США, а львівські хірурги його імплантують. Тоді Давидко зможе дихати самостійно. 

Маленький Давид народився у вересні передчасно. З пологового дитину привезли до львівської обласної дитячої лікарні ОХМАТДИТ через проблему з диханням. Згодом медики з’ясували що у хлопчика рідкісний діагноз – двобічний парез діафрагми. Він не може самостійно дихати, бо його діафрагма не скорочується. Дихає малюк з допомогою апарату ШВЛ.

Всього за одну добу вдалось зібрати гроші на апарат ШВЛ (425 тис грн) для маленького Давидка. Згодом благодійники з усієї країни долучились до збору коштів на стимулятор для малюка.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *