Посольство США планує збудувати у Львові Аmerica Нouse

Посольство США планує збудувати у Львові America House – центр культурного обміну, такий, як є у Києві.

Сполучені Штати Америки розглядають можливість відкриття на Львівщині Американського культурного центру. Про це йшлося під час зустрічі міського голови Львова із тимчасово повіреною у справах США в Україні Крістіною Квін. Про це інформує пресслужба ЛМР.

Читайте також: На площі Ринок біля ратуші висадили алейний рожевоквітний каштан. Фото

Посольство США планує збудувати у Львові America House – центр культурного обміну, такий, як є у Києві. У мерії ж запропонували також розглянути можливість відкриття у Львові Генерального консульства Америки.

«В нас є дуже багато ідей. Ми запропонували, щоби була розглянута можливість відкриття у Львові Генерального консульства Америки. Домовились, що, можливо, почнемо з Американського дому. Можливо, деякі американські компанії відкриють свої офіси у Львові. Це теж дуже важливо для нас», – зазначив міський голова Львова Андрій Садовий.

Додамо, у центрі Львова повірена у справах США в Україні Крістіна Квін разом із мером міста Андрієм Садовим висадили рожевоквітний каштан. Дерево посадили на площі Ринок біля ратуші,на місці зрізаного мертвого каштана.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.