У Хмельницькому заклали сквер на честь комбата Андрія Гергета

Вчора, 17 квітня у місті Хмельницький був урочисто закладений сквер на честь комбата 8-го окремого батальйону Аратта Української добровольчої армії Андрія Гергерта (друга “Червня”). Про це пише Вісник Розділля.

За сприяння міської влади та ініціативи Валентини Базилюк увіковічили пам’ять Андрія Гергерта та всіх воїнів, які віддали життя у боях з російським окупантом.

Мама воїна, новороздільчанка Надія Гергерт та волонтери, бійці 8-го окремого батальйону АРАТТА імені Андрія Гергерта Української Добровольчої Армії, зокрема, з комбатом Андрієм Копичиним (друг “Марадона”) долучилась до заходу.

Нагадаємо,  у командира 8-го батальйону Української добровольчої армії (УДА) “Аратта”, батька чотирьох дітей, Андрія Гергерта (позивний “Червень”) був рак шлунку. Гергерт народився 22 травня 1978 року в місті Миколаїв Львівської області. Був ветеринаром. На фронті з березня 2014 року. Потрапив у 5-й батальйон. Був заступником командира 2-го запасного батальйону (2-га резервна сотня ДУК ПС). Став командиром 8-ї окремої роти ДУК, яка згодом збільшилася до батальйону. 1 серпня 2020 року, стало відомо про смерть Андрія Гергерта.

 

 

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.