Суперечить постанові Кабміну. У ЛОДА розкритикували послаблення карантину у Львові

Продовжувати чи послаблювати карантинні обмеження має право лише державна комісія ТЕБ і НС, наголосив голова Львівської ОДА.

Рішення міської комісії ТЕБ і НС Львова про відновлення роботи ринків і дозвіл на відкриття літніх майданчиків суперечить положенням Постанови КМУ про встановлення карантину та запровадження обмежувальних протиепідемічних заходів, щоб запобігти поширенню коронавірусної інфекції. Про це на своїй сторінці у Фейсбук написав голова Львівської ОДА Максим Козицький.

«Робота непродовольчих ринків та терас суперечить положенням Постанови КМУ від 9 грудня 2020 р. №1236. Тобто у разі порушень цих положень Нацполіція має повне право застосовувати адміністративні покарання», – повідомив Максим Козицький.

При цьому він нагадав, що Львівщина досі перебуває у червоній зоні.

«Продовжувати чи послаблювати карантинні обмеження має право лише державна комісія ТЕБ і НС», – наголосив голова Львівської ОДА.

Нагадаємо, що Львівщина із 24 березня перебуває у червоній карантинній зоні, де діють посилені обмеження. Від сьогодні, 19 квітня, у Львові дозволили роботу літніх терас закладів громадського харчування, непродовольчих ринків, а також за парти повернуться учні 1-4 класів.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *