До Львова гелікоптером доправили жінку із гострим інфарктом міокарду

Це уже четвертий виліт медичного гелікоптера на Львівщині.

Сьогодні, 19 квітня, вертоліт ЄС-145 доправив до Львівської міської клінічної лікарні швидкої допомоги 46-річну жінку із Турки. Про це повідомили у ГУ ДСНС Львівщини.

Жінці встановили діагноз – гострий інфаркт міокарду, тож їй знадобилася негайна допомога. Наземним транспортом оперативно дістатися із віддаленого гірського містечка до обласного центру було проблематично, тож прийняли рішення залучити для транспортування вертоліт ДСНС із медичним модулем.

Нагадаємо, Кабмін схвалив постанову МОЗ «Про деякі питання створення єдиного аеромедичного простору в Україні». Вертолітні бази мають з’явитися у Львові та Києві. 1 квітня на Львівщині на постійне чергування заступила бригада авіаційної системи МВС.

Раніше керівник Львівського обласного Центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф Андрій Васько розповідав Тvoemisto.tv, що гелікоптер Airbus Helicopters H145 евакуйовуватиме пацієнтів з інсультами, інфарктами, важкими травмами після ДТП та іншими критичними станами. Медичний гелікоптер буде обслуговувати не лише Львів та область, а й гірські регіони та обласні центри, як Тернопіль, Івано-Франківськ, Луцьк, Рівне, Ужгород.

Базується гелікоптер поблизу Городка – у селі Черляни. Обслуговувати літальний апарат буде Міністерство внутрішніх справ, а ось за медичну частину – підбір медикаментів та обладнання відповідатиме Центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф.

Додамо, що першу евакуацію авіамедична служба виконала 9 квітня, рятували 78-річну жінку із Турки. У неї діагностували порушення мозкового кровообігу. 10 квітня до лікарні доставили 59-річного мешканця Бродів, який отримав множинні травми внаслідок ДТП. А 12 квітня доправили 82-річну мешканку села Нижня Яблунька з інсультом. 

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.