Чи з’являться в Україні платні вакцини проти Covid-19 до кінця року

Сьогодні всі виробники працюють лише з урядами країн.

Платна вакцина від коронавірусу не з'явиться в Україні до кінця 2021 року. Про це головний державний санітарний лікар Віктор Ляшко повідомив в ефірі «1+1» сьогодні, 20 квітня. Так, за його словами, цього року платна вакцина не є доцільною. 

«Вакцина платна можлива, але за планом упродовж 2021 року вона недоцільна. Проблема не втому, чи можна використовувати, чи ні платну вакцину. Сьогодні всі виробники працюють з урядами країн. І уряди передбачили в бюджетах кошти для закупівлі вакцин для всіх груп людей. Україна також передбачила кошти для закупівлі необхідної кількості вакцин», – каже він.

Він додав, що у світі наразі спостерігається дефіцит вакцин – її випускають невеликими партіями. А тому, як зауважує головний санітарний лікар, якщо в Україні продають вакцину від коронавірусу – це кримінальна справа, за яку можна понести відповідальність.

Читайте також: «Я вакцинуюсь, бо…». Історії львів'ян, які отримали щеплення від коронавірусу

Нагадаємо, що у січні в Україні затвердили план вакцинації проти коронавірусу, який складається з п'яти етапів. Головний державний санітарний лікар Віктор Ляшко запевняв, що до кінця 2021 року вакцинуватися зможуть всі охочі.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.