Лікарі ОХМАТДИТу у Львові рятують немовля з важким перебігом Covid-19

У стаціонарі лікарні перебуває 16 хворих дітей, з яких у найважчому стані – новонароджена дитина, яка народилася вже з позитивним ПЛР від хворої на Covid-19 матері.

У Львівській обласній дитячій лікарні «Охматдит» перебуває немовля з Covid-19. Дитина народилася від мами, хворої на коронавірус. Нині стан маляти – важкий. Про це на брифінгу сьогодні, 20 квітня, повідомила керівниця лікарні Олександра Бурда.

«У стаціонарі лікарні перебуває 16 хворих дітей, з яких у найважчому стані – новонароджена дитина, яка народилася вже з позитивним ПЛР від хворої на Covid-19 матері. Стан дитини важкий, є підозра на синдром Кавасакі. Дитина зараз дообстежується і отримує комплексне лікування», – каже вона.

За словами Олексаднри Бурди, спрогнозувати надалі перебіг коронавірусу в новонародженого важко, оскільки бракує досвіду. Однак лікарі медзакладу постійно консультуються з фахівцями.

«Відносно загальної ситуації, то якщо за дев’ять місяців минулого року пролікувади від коронавірусу майже 500 пацієнтів, то за три з половиною місяці цього року – вже 301 пацієнт. Максимальна кількість хворих, які в нас були – 120 пацієнтів у березні, з яких у 73,5% були позитивні тести ПЛР», – додає вона.

Нагадаємо, що наприкінці минулого року у Львові виписали з лікарні одномісячну Даринка, донечку священника Петра Терлецького, яка народилася передчасно і мала позитивний ПЛР-тест.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.