Львівщина має всі шанси покинути «червону» зону вже наступного тижня

Львівській області у МОЗ дали оптимістичний прогноз на вихід з “червоної” зони. Про це у вівторок 20 квітня повідомили у пресслужбі ЛОДА.

Згідно моніторингу захворюваності населення Львівської області на COVID-19, за період пандемії зареєстровано 123 874 підтверджених випадків COVID-19,  померло — 3064 особи, одужало — 90 142 особи (станом на 20.04.2021 р.).

За даними МОЗ України, область поки що знаходиться у «червоній» зоні, однак починаючи з 14-го тижня року спостерігається тенденція до зниження захворюваності на коронавірусну хворобу — на 4,8 %. За 15-ий тиждень зниження відбулось на 26,86 %.

«Так, впродовж останніх 14 днів встановлено, що інтенсивний показник захворюваності на 100 тисяч населення у Львівській області зменшився на 15,56 %. Підсумовуючи вище сказане, якщо така динаміка буде продовжуватись і надалі, то область має всі шанси вийти з «червоної» зони вже наступного тижня. Але дотримуватись правил безпеки слід незалежно від того діє карантин чи ні», — зазначив директор департаменту охорони здоров’я Львівської ОДА Орест Чемерис.

Проте людей попереджають, щоб зменшити ризик зараження коронавірусом та подальшого поширення інфекції є доволі просто: регулярно обробляйте руки дезінфектором, тримайтеся на відстані не менше метра, не торкайтесь слизових оболонок брудними руками, дотримуйтесь правил респіраторної гігієни дихання та кашлю, самоізолюйтесь до одужання, при виникненні перших ознак дзвоніть до сімейного лікаря.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.