У Львові з’явиться вулиця Захисників України

Йдеться про вулицю, яка з’єднує вул. Т. Шевченка та вул. Городоцьку.

З метою вшанування пам’яті полеглих героїв – захисників України, у Львові хочуть присвоїти назву Захисників України вулиці, яка з'єднує вул. Т. Шевченка та вул. Городоцьку, йдеться на інформаційному порталі депутатів Львівської міськради.

Комісія культури, молоді, спорту та зовнішніх зв’язків підтримала з правками проєкт ухвали «Про вшанування пам’яті Захисників України на території Львівської міської територіальної громади». За словами голови комісії Лейли Мелесової-Вальчак, комісія, обговоривши питання з родинами загиблих, вирішила не виокремлювати імена героїв, а увіковічнити всіх героїв України.

«До комісії прийшли представники сімей загиблих з своїми пропозиціями, які надали багато цікавих пропозицій, зокрема, висадити алею пам’яті Захисників України або створити парк. Але не можна приймати рішення, не обговоривши його у всіх середовищах, особливо з родинами загиблих. Є одностайна думка комісії, що не можна виокремлювати імена героїв, а потрібно увіковічнювати всіх героїв», – каже Лейла Мелесова-Вальчак.

Крім цього, за її словами, комісія запропонувала щороку називати по одній вулиці іменами героїв.

Як наголосив секретар комісії Андрій Курочка, це має бути місце пам’яті, де зможуть збиратись родини героїв, усі небайдужі.

Нагадаємо, у Львові пропонують перейменувати одну із міських вулиць на честь Ігоря Зінича, бійця 80-ї десантно-штурмової бригади, лікаря, захисника Донецького аеропорту.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.