FlixBus запускає лінію зі Львова до Монпельє з зупинками у Ніцці та Марселі

Автобуси відправлятимуться зі Львова щочетверга зі Стрийського автовокзалу та робитимуть зупинку біля залізничного вокзалу.

FlixBus розпочав продажі на новій міжнародній лінії зі Львова на південь Франції, за маршрутом Львів-Монпельє, із зупинками у Мукачевому, Ніцці та Марселі.

Перший рейс нової лінії, яка отримала номер CUA079, відбудеться 22 квітня. Далі автобуси відправлятимуться зі Львова щочетверга о 13:45 зі Стрийського автовокзалу та робитимуть додаткову зупинку біля Центрального залізничного вокзалу, а назад з Монпельє – по вівторках о 12:00. Монпельє є транспортним хабом FlixBus, звідки прямими рейсами можна дістатися до багатьох міст Франції та інших країн Європи.

Повний маршрут лінії CUA079 Львів-Монпельє: Львів – Мукачево – Ніцца – Ле-Канне – Марсель – Екс-ан-Прованс – Авіньйон – Нім – Монпельє.

Зазначимо, що зі Львова вже проходять 12 прямих ліній FlixBus:

Нагадаємо, що в Україну у червні 2019 року офіційно зайшов автобусний лоукостер FlixBus. У липні 2020 року він запустив рейси між містами України через Львів, а також рейси зі Львова та Кракова і Праги.

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.