Судитимуть мешканця Львівщини, який надрукував на домашньому принтері, негативний результат тесту на ковід

Чоловік пред’явив підроблений документ інспектору Державної прикордонної служби України під час перетину польсько-українського кордону на пункті пропуску «Краківець–Корчова» щоб не відбувати самоізоляцію на території України.

27-річний мешканець селища Краковець Яворівського району використовуючи домашню оргтехніку, самостійно виготовив бланк висновку дослідження на виявлення SARS-CoV-2 з негативним результатом, який пред’явив інспектору Державної прикордонної служби України на пункті пропуску «Краківець–Корчова».

Чоловік хотів уникнути перебування в самоізоляції на території України, що передбачено у таких випадках законодавством.

“Досудове розслідування у кримінальному провадженні, відкритому за ч. 1, ч. 4 ст. 358 (підроблення документів, печаток, штампів та бланків, збут чи використання підроблених документів, печаток, штампів) Кримінального кодексу України, завершене, обвинувальний акт скерований на розгляд суду. Максимальне покарання, що загрожує обвинуваченому — штраф до п’ятдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або арештом на термін до шести місяців, або обмеження волі на термін до двох років”, — йдеться у повідомленні.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.