У Львові відкриють ще дві нові амбулаторії сімейної медицини

Щороку управління охорони здоров’я Львова відкриває декілька нових амбулаторій сімейної медицини, щоб усі мешканці, особливо у віддалених від центру районах, мали якісну первинну допомогу поруч із домом.

Загалом по місту функціонує 20 амбулаторій, і цього року планують відкрити ще 2, – про це повідомляють у пресслужбі мерії.

У 2021 році мерія капітально відремонтує приміщення під облаштування амбулаторії сімейної медицини 1-ї міської клінічної лікарні на вул. Під Голоском, 22 (на ці видатки заплановано 3 млн грн), а також реконструює приміщення під створення амбулаторії 4-ї міської поліклініки на вул. Дністерській, 16 (6,5 млн грн).

Також заплановано реконструювати пандус і облаштувати санвузол у будівлі амбулаторії сімейної медицини № 6 у с. Рясне-Руське (400 тис грн) та реконструювати пандус і капітально відремонтувати санвузол амбулаторії сімейної медицини у с. Лисиничі (200 тис грн).

До слова, Львів завжди був лідером запровадження сімейної медицини. За останні 5 років тут відкрили 14 нових амбулаторій в різних районах міста. І ця робота не припиниться – місто продовжить наближувати первинну медичну допомогу до містян.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.