Чи можна буде на ЗНО-2021 показати паспорт у додатку «Дія»

У кожному пункті тестування буде щонайменше одна людина, яка матиме відповідний додаток у своєму смартфоні.

Учасникам зовнішнього незалежного оцінювання радять користуватися звичайними (паперовими) документами – це пришвидшить їх процес входу в пункти проведення тестування і не створить додаткових неприємних моментів очікування. Про це у інтерв’ю «Українським новинам» повідомила заступниця директора Українського центру оцінювання якості освіти Тетяна Вакуленко.

«Ми внесли таку можливість (користування паспортом в застосунку «Дія», – ред.) як одну із нестандартних ситуацій, однак дуже просимо учасників мати з собою паспорт чи ID-картку. Чому? На жаль, держава не фінансує забезпечення пунктів проведення ЗНО спеціальними приладами для перевірки документів у застосунку», – каже вона.

Окрім цього, працівниками пунктів проведення оцінювання є педагогічні працівники, керівники закладів освіти, які повинні самостійно встановити відповідний додаток на телефон та вміти ним користуватися, що є доволі проблематичним.

«У кожному пункті тестування буде щонайменше одна людина, яка матиме відповідний додаток у своєму смартфоні, але учаснику доведеться чекати входу в пункт проведення ЗНО, поки цей один фахівець забезпечить перевірку електронних документів. Таке очікування може викликати і в учасника, і в працівників пункту проведення ЗНО небажаний стрес, тому учаснику краще мати при собі фізичні документи», – додає Тетяна Вакуленко.

Нагадаємо, що 10 квітня у більшості областей України відбулося пробне ЗНО. Результати пробного тестування з’явилися 16 квітня. Основна сесія зовнішнього незалежного оцінювання почнеться 21 травня тестуванням з хімії і завершиться 15 червня тестуванням з географії. Детальніше читайте за посиланням

1 Відповідь

  1. rookie rookie :

    Нє шоб написати у заголовку: можна, але бажано ні

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.